Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Експансія. Вік вітрила (Endeavor. Age of Expansion)

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Перенесімося в часи Великих географічних відкриттів. Тоді європейці тільки почали випливати за межі свого континенту в пошуках чогось нового і незвіданого. Он Христофор Колумб узагалі хотів до Індії, а потрапив до Америки. У серії Експансія: Століття вітрила ви подорожуватимете світом, налагоджуватиме торгові зв'язки та контролюватимете своїми кораблями важливі морські шляхи.

Піднімайте вітрила та відправляйтеся в незабутню подорож

Експансія: Століття вітрила ‒ настільна гра з контролем територій, побудовою власного двигуна та виставленням робочих. Розвиваючи параметри промисловості, культури, економіки та впливу ви досягнете найвищої слави та переможете в партії.

Кожен раунд в настільній грі Експансія: Століття вітрила складається з декількох етапів. Спочатку ви обираєте будівлю, яку дозволяє побудувати ваш рівень промисловості. Після цього, залежно від розвитку культури, до вас прибувають нові поселенці, а виплати, на які впливає економіка, дають можливість забрати уже виставлених робочих. Найцікавіше відбувається у фазі дій, коли ви можете відправляти своїх людей на доступні будівлі: плавання, завоювання міст, налагодження торгових зв'язків, битви за території. Завойовуючи важливі морські шляхи, а також відправляючи свої кораблі на дослідження незвіданих континентів, ви будете отримувати жетончики ‒ якісь дадуть вам додаткові дії, але більшість займеться розвитком одного з чотирьох параметрів на вашому планшеті.

У базовій коробці ви також одразу знайдете модуль "Події". Він пропонує перенестись в історію та відчути на собі Карибську кризу, Республіку піратів або щось інше. Події додають до ігрового процесу деякі зміни, що дозволяють побудувати нову стратегію досягнення перемоги. Але для цього треба добре поподорожувати!

Доповнення Нова ера ‒ це хороша можливість додати різноманіття у ваші партії. У комплекті ви знайдете 49 нових будівель і 37 карт нових торгових угод. І те, й інше легко може замінити відповідні компоненти у базовому наборі, що дає вам шанс пошукати нові шляхи досягнення успіху. Декілька нових механік роблять партії ще цікавішими, тож нудно не буде.

Нові відкриття чекають на вас!

Серія Експансія: Століття вітрила ‒ це справжній дух пригод і корабельних подорожей. Прокачайте чим краще основні параметри, захопіть міста та найважливіші морські шляхи, а також налагодьте торгові зв'язки, щоби отримати найбільше слави. Тільки найбільш славетний із вас отримає перемогу в цій гонитві за успіхом.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Експансія. Нова ера
  Доповнення
  Артикул: CG-31
  1 250 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору