Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Епічні сутички бойових магів

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Епічно, магічно та шалено

Світ чарівників – от куди справді хотілося би потрапити. Там, напевне, дуже цікаво, можна начаклувати собі все, що захочеться. Правда, часом доведеться змагатися із іншими "професіоналами" , щоби довести, що саме ви є найкращим магом. Серія настільних ігор "Епічні сутички бойових магів" пропонує взяти на себе роль одного з таких чарівників, які своїми неймовірно сильними закляттями готові зробити с суперників калюжку крові!

Як тут чаклувати?

У будь-якій грі із серії "Епічні сутички бойових магів" на вас чекає величезна колода карт заклять. В основному, вони поділяються на 3 категорії – початкова частина, серединка та кінцівка. Звичайно, у грі вони називаються не так, але нам дуже тяжко дається ця магічна лексика, тому ми називаємо їх по-простому. Вибирати своє закляття гравці будуть одночасно. Воно може складатися як із трьох частин, так і з двох чи взагалі однієї. Але зрозуміло, що чим довше те заклинання, тим сильніше воно спрацює. Звертайте також увагу на стихію, якій належить та чи інша карта – їх усього 5. Чим їх більше одного виду, тим сильніше ви вдарите по суперниках!

Коли всі обрали свої закляття, пора їх розкривати. Першою спрацює найкоротша магія, при однаковій кількості карт дивіться на цифру в кінцівці заклинання. Обов'язково потрібно зачитати своє закляття, інакше інші гравці накладуть на вас штраф за недотримання чарівницьких законів. Ну і розігруйте його, там усе написано.

У кожного чарівника є 20 здоров'я. Рано чи пізно воно опуститься до 0 – тоді ви отримуєте карту мертвого чарівника. Вони до вас будуть приходити кожного раунду, поки триває партія – а це непогана допомога для наступної гри! Переможець партії отримує сильну та дуже кумедну карту скарбів.

То нащо мені ці магічні штучки?

Серія настільних ігор "Епічні сутички бойових магів" подарує вам незабутній фонтан позитиву. Вікове обмеження – 16+, а це значить, що авторів нічого не обмежувало, і вони придумали безглуздо веселі назви до карт. Окрема хвала локалізаторам із компанії Hobby world – вони зберегли дух шаленства та упоротості в кожному текстику у грі. Ми радимо купити настільну гру із серії "Епічні сутички бойових магів" усім, хто хоче мати нереально веселу, вельми швидку гру. Одна колода карт заклять, а які різноманітні комбінації у вас виходитимуть. І щоразу це буде жахливо весело, часом навіть соромно. Що зробиш, така ваша магічна доля.

Чому магія і все пов'язане з нею привертає увагу сучасної людини?

Здавалося б, магія — це пережиток минулого. Сучасні люди, що заглянули в будову клітини людського організму, глибини космосу і інші таємниці світобудови, не повинні вірити в надприродні сили. Але, напевно, тяга до незвіданого закладена в людині занадто глибоко. Задовольнити її здатні настільні ігри з серії «Епічні битви бойових магів». Купити в Україні їх можна в безліч торгових точок, включаючи наш інтернет-магазин Lord of Boards. Це дозволить не тільки цікаво проводити дозвілля, а й відчути себе в ролі всемогутнього чарівника.

Багатогранність поглядів на магією

Як сказано в словнику Ожегова, магія — це поєднання різноманітних обрядів з заклинаннями, які повинні впливати на людину, тварин і інші об'єкти природи. Даль до цього додає, що дана сила не визнається наукою. Навіть священики вважають магію язичництвом. А прагнення людей здійснити свої бажання за допомогою неіснуючих духів вони називають таким, що суперечить Богу. У той же час езотерики називають магію конкретною наукою, яка спирається на надприродні сили і здатність людини впливати на навколишній світ. І хоча людство стає все більш розсудливим, але надприродне все-таки приваблює людей, хоча б в плані розваги. Саме для цього використовуються настільні ігри «Епічні битви бойових магів». У Києві, Одесі, Львові та інших містах країни такі ігрові набори дуже популярні як серед дітей, так і у більш дорослих користувачів. Вважається також, що щира віра в магію йде швидше від невігластва. Хоча, коли у людини трапляється біда, він готовий повірити у все, аби знайти спосіб подолання проблеми. У таких випадках навіть космічні спостереження та нанотехнології втрачають свою авторитетність і силу. Інша справа — розвага питаннями надприродних світів на рівні фантастики. Саме на таку аудиторію розраховані і настільні ігри «Епічні битви магів». Купити недорого їх можна через наш інтернет-магазин. У нас ви знайдете цілі серії, які можна використовувати як самостійні ігри або продовження попередніх версій.

Користь від захоплення дітей казкою

Людина від народження перебуває в незвіданій реальності. Дитина нічого не розуміє в тому, що її оточує — чим не магія для неї? А з часом батьки починають читати їй казки, в яких все відбувається під силою чарівництва. Але чи корисне таке заняття? Насправді казки дають дитині дуже багато. Вони створені в такій формі, завдяки якій дитині легше пізнавати навколишній світ, засвоювати ази етики і моралі. Відмінною частиною казкотерапії можуть стати настільні ігри «Епічні битви бойових магів». Замовити з доставкою по території України їх можна через наш магазин. Це буде корисне вкладення в розвиток вашої дитини. Ці ігри, як і казка, мають потужний дидактичний і виховний потенціал, тому можуть служити:

 • Засобом для навчання. Дана настільна гра, на зразок казки, впливає на мислення дитини та її психіку в період дорослішання. Він отримує багато інформації, яку йому не під силу взяти з серйозної літератури або моралей дорослих;
 • Інструментом для формування позитивних якостей. Казковий сюжет захоплює дитину в чудову подорож по світу, в якому завжди перемагає добро. Аналогічно діють ігри «Епічність сутички бойових магів» від інтернет-магазину Lord of Boards;
 • Тестом на виявлення відхилень у розвитку дитини. Фізичне, психічне й інтелектуальне здоров'я малюка нестабільне. А робота з казкою дозволяє виявити непомітні на перший погляд проблеми. Так, вони можуть проявлятися в оцінці дій героїв.

Невичерпним ресурсом для цього служать настільні ігри з серії «Епічні битви магів». У каталозі нашого магазину вони представлені в досить широкому асортименті прямо від виробника — компанії Hobby World. Ви залишитеся задоволені покупкою, як і ваша дитина.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору