Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Еволюція - серія ігр

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Час іде, організми змінюються

еволюція настільна граВ організмів на нашій планеті були тисячі років, щоби пройти процес еволюції, який ніколи не зупиняється. Кожна навіть найменша істотка мала якось адаптуватися до тих умов, у яких їй доводилося існувати – погода, захист від інших сильніших істот, намагання хоч якось прогодуватися. У серії настільних ігор "Еволюція" ви зможете взяти під своє управління декілька видів тварин, яких можна буде розвивати та яких потрібно прогодувати задля виживання.

Що нам пропонує "Еволюція"?

Ця серія містить цілих 2 базові гри – це сама "Еволюція" та "Еволюція: Природний відбір". Основна ідея в обох іграх схожа: протягом партії ви створюєте тварин, яким будете надавати різноманітні цікаві властивості (так вийде, що жодне створіння не буде схожим із іншим). Цих істот ви хочете прогодувати за будь-яку ціну, адже непрогодована тварина вимре. Завжди можна мирно брати їжу із загальної бази, але як тільки хтось виведе хижака, гра стане спекотною.

Якщо в "Еволюції" кількість їжі на раунд завжди визначали кубики, то в "Еволюції: Природний відбір" це визначають самі гравці – вони мають скинути по карті з руки, на кожній із яких вказана кількість рослинної їжі, що піде в загальний запас (там може бути і від'ємна кількість). Ще одна велика відмінність – це кількість властивостей одній істоті. В "Еволюції" обмежень немає, у той час як "Природний відбір" не дозволяє мати одному створінню більше 3 властивостей.

Чим цікаві доповнення в серії "Еволюція"?

Як і будь-які доповнення, у цій серії вони приносять до базових ігор багато нових можливостей, розширюють варіанти стратегій і додають чимало цікавих властивостей тваринам. Окрім того, доповнення змушують слідкувати за більшою кількістю небезпек, які підстерігають ваших підопічних, як-от непередбачувані кліматичні зміни чи загроза з повітря. Також деякі доповнення дозволяють займатися еволюцією не тільки тварин, а ще й рослин і грибів.

Кому сподобається серія "Еволюція"?

"Еволюція" та "Еволюція: Природний відбір" разом із доповненнями до них – це перш за все сімейні ігри, де кожен займається своїми істотами та робить усе можливе для їхнього виживання. Навіть коли серед вас з'являється хижак, це змушує тільки швидше шукати стратегію захисту від нього та згуртовує травоїдів. Ця серія дозволяє вам проводити кожного разу нові ігри, адже стратегій розвитку ваших тварин тут чимало, а незначні випадковості вносять достатньо різноманіття в кожну партію.

Настільні ігри еволюція, купити з доставкою по Україні в інтернет-магазині Lord of Boards — забезпечити корисне проведення часу

Є комп'ютерні ігри, мобільні ігри та інші забавні способи зануритися в ігрову пристрасть! Але ми впевнені, що настільні ігри безумовно мають більший сенс. І готові обґрунтувати це переконання.

 1. Найбільша перевага настільних ігор те, що гра протікає в присутності товаришів по команді. Вони не ховаються десь далеко за одним комп'ютером, а спілкуються, дискутують, змовляються, прямо перед вашими очима. Це набагато краще тренування для реального життя, в якому є багато подібних «ігор», таких, як робота, становище серед однокласників у школі, спілкування з партнером.
 2. Ще одна велика перевага настільних ігор, наприклад, проти комп'ютерних, полягає в тому, що вони не руйнують очі, не займають стільки часу і не витягують гравців з реальності.
 3. Також вони тренують мозок набагато краще, тому що навіть в найпростішій настільній грі гравці думають в стані веселощів і майже несвідомо в порівнянні з більшістю електронних ігор. Тут немає машини, немає технології, яка могла б думати за людину і підготувати окремі ігрові ситуації. Гравець повинен зробити все це сам в ігровому процесі!

Думаємо немає необхідності розповідати, що настільні ігри чудово стимулюють уяву і креативність... Можемо тільки нагадати, що ці якості часто потрібні для найбільш престижних і високооплачуваних робіт.

Ви ніколи не відступаєте, коли час від часу граєте в настільну гру. «Прибуток» від цієї діяльності не викликає сумнівів. Впізнаєте себе і своїх товаришів по команді, тренуєте мозок, не напружуєте очі і веселіться!

Настільні ігри буквально переживають світовий ренесанс. На них великий попит, особливо в США і країнах Західної Європи. Класичні карти, шахи, шашки цього не достатньо для гравців. Їм потрібні більш складні сюжети і нові умови. Саме на хвилі цього інтересу і на українському ринку настільні ігри еволюція, ціна на які вас спонукає до швидкої купівлі, стають все більш популярними.

Що являють собою ігри тематики еволюція, купити в Києві та інших містах країни на нашому сайті не становитиме великих труднощів?

У Evolution гравці створюють і адаптують свої види в динамічній екосистемі з голодними хижаками і обмеженими ресурсами. Вам потрібно захищатися від м'ясоїдних, в той час потрібно отримати їжу. Кожна гра цієї тематики стає новою пригодою.

Під час гри ми будемо:

 • годувати наших видів;
 • розвивати їх за допомогою карт характеристик;
 • збільшувати їх популяцію і розмір тіла, щоб вони могли захистити себе від хижаків;
 • створювати нові види, які можуть підтримувати один одного.

Так що зберіть своїх друзів за столом і подивіться, хто з них може краще пристосувати свій вигляд до їжі, розмноження і процвітання!

Хід гри дуже цікавий, ви відчуваєте справжню боротьбу за виживання, в тому числі і поїдаючи один одного. Техніка проста і надзвичайно логічна, компоненти виглядають красиво.

Як впливають відгуки ігроманів на створення ігор?

Відгуки фанатів — це ключ до створення інноваційних версій ігор і винайдення нових. Багато з них так сильно живуть в іграх, що їх багатосторінкові письмові коментарі з ідеями щодо поліпшення останніх версій настільних ігор нагадують невеликі наукові дослідження. Розробка нових ігор є складним завданням. Багато місяців роботи розробників наповнені грою, тобто тестуванням гри і її нескінченним поліпшенням. Поки фанати розробників отримують оновлену версію своєї гри, команда вже працює над новою грою.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Еволюція Клімат
  Доповнення
  Артикул: 13-03-03
  733 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Еволюція Континенти
  Доповнення
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Еволюція. Трава та гриби (Evolution)
  Доповнення
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Еволюція. Політ (Evolution: Flight)
  Доповнення
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 13-02-01
  435 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 13-04-01
  888 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору