Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Саботер

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Процес роботи давно налагоджений і кожен в команді знає своє місце, обов'язки, терміни, які неухильно повинні бути дотримані. А тут раптово переривається ланка і в якійсь із ділянок робочого конвеєра виникає серйозна затримка. Все можна полагодити та повернути в стрій. Але, закрадається підозра, що не все так просто і сама по собі техніка з ладу не виходить! І таке буває. Причому, на жаль, досить часто. Що ж, чи, вірніше, хто, всьому причина. Відповідь напрошується сам собою - в команді з'явився саботажник.

Як виявити зловмисника?

Під час це буває не просто. Адже особистості, що влаштовують саботаж такі хитрі, що виявити їх і тим більше, вивести на чисту воду здається неможливим. Але це тільки на перший погляд!

Так, вирахувати винуватця проблем буде не просто, але на допомогу нам приходить чудова гра. Щоб довго її не шукати, назва у неї чітко відповідає меті - Саботажник.

Головними дійовими особами (персонажами) гри є милі гноми. Але деякі з них явні милахи, а інші на перевірку виявляються підлими шкідниками.

Як всім нам відомо, гноми - відомі любителі золота. Тому основними їх інструментами праці є не що інше як кирка і лопата. Головним же завданням цих маленьких трудівників буде прокладання тунелю від початку підземелля до золотоносної копальні.

Мудрі учасники гри у всьому допомагають відважним і працьовитим гномам досягти їх дорогоцінної мети. У кожному ходу гравці витягують по одній карті. Це буде або дія, або вибудовування ходів підземного лабіринту. Діями ж можна заблокувати персонажа, або, навіть вилікувати. Але також і шахти розвалювати не заборонено. Адже не варто забувати, що тільки в одній команді знаходяться добрі гноми, інша ж, навпаки, складена зі справжніх саботажників.

Гра, як розумієте командна і перемагає в ній команда, яка досягне золотої печери. Це, звичайно, в тому випадку, якщо не закінчаться карти раніше настання цього щасливого випадку.

Гра Саботажник настільки полюбилася дітям і дорослим, що за нею поспішили випустити кілька інших подібних настільних ігор. Вже є Саботажник-2, яка порадує новими сюжетними лініями. А Гноми-шкідники: Дуель (Саботажник. Saboteur: The Due) - це дуельна версія гри для любителів гострих протистоянь. У ній, крім усього іншого, ще й нові персонажі з'являються - тролі. Ви вже стикалися з такими істотами? Більш каверзних типів складно відшукати! Для справжніх цінителів гри є версія Делюкс, в якій зібрані відразу Саботажник, Саботажник 2 і Гноми шкідники Дуель. Так само у 2019 році вийшла нова версія гри з використанням поля і гексів, персональними завданнями - Гноми шкідники Стародавні шахти.

Незліченні багатства казкової країни

Однозначно варто купити своїм дітям гру Саботажник, або Гноми-шкідники щоб захопити їх з головою. Але не чекайте, що при цьому в будинку наступить довгоочікувана тиша. Несподіванок в грі - більш ніж достатньо. І емоції б'ють через край. Чому? А Ви самі спробуйте зіграти та дізнаєтеся!

Хоча настільні ігри з серії Саботажник і придумані для дітей віком від 7-8 років. 

Однак дорослі під настрій теж можуть із задоволенням приєднатися до молодших членів сім'ї та провести вільний час весело і з користю. На час партії краще забути про всі особисті непорозуміння й не приймати близько до серця, якщо раптом рідна людина вважатиме вашого гнома шкідником і перекриє йому подальший шлях. Зовсім не обов'язково, що вона підозрює вас в саботажі; напевно, вона сама – зловмисник, а напад, як прийнято думати, найкращий захист.

Що ж здатний зробити гном, щоб швидше дістатися до казкових скарбів? Та все, що завгодно! Тому під час гри ви можете спостерігати, що в дружному колективі працьовитих гномів відбуваються дивні речі. Наприклад, завжди безвідмовна кирка раптом переломлюється навпіл, у вози втрачається колесо, ліхтарик «випадково» розбивається, а в тунелі відбувається обвалення. В голові спочатку не вкладається, що це можуть бути витівки кого-небудь зі своєї компанії, але каверзи повторюються знову і знову.

Буде здорово, якщо інші члени команди вирахують зловмисника і знешкодять його, не даючи капостувати далі. Але на жаль, буває й по-іншому: з'ясовується, що помилково звинуватили чесного гнома або шкіднику вдалося обвести всіх навколо пальця і продовжувати заважати роботі інших.

Саботер: важка подорож по підземних тунелях

Залежно від того, яка кількість людей буде грати, перед початком партії учасникам потрібно відкласти карти персонажів. Потім треба перетасувати колоду героїв і, не підглядаючи, вибрати одного з них собі. Таким чином утворюється дві команди: чесних гномів і гномів-саботерів. «Хороші» гноми прокладають під землею довгий тунель, який веде від входу в підземелля до печери з коштовностями. Гноми-зловмисники всіма засобами намагаються перешкодити трудягам дістатися до золота.

Починаючи гру, учасники перетасовують карти золотих копалень, потім розташовують їх в ряд. Відстань від загальної колоди має становити сім карт. Після цього кожен гравець бере в руку кілька карт дій і тунелів. Їх кількість залежить від числа учасників.

Перший хід здійснює наймолодший гравець. За один хід правилами дозволяється використовувати лише одну карту – або дій, або тунелів. Картами дій можна «лікувати» травмованих і блокувати підозрюваних у шкідництві гномів, а також перевіряти, чи немає в печері золота і організовувати обвали підземного ходу. Карти тунелів викладають вертикально й так, щоб виконані в землі шахти могли логічно тривати.

Коли гноми досягнуть заповітної мети – золотої копальні, або, коли в колоді не залишиться жодної карти, тобто, стане неможливим зробити який-небудь хід, гра закінчується. У першому варіанті переможцями вважаються гноми-золотошукачі, а в другому – саботажники-шкідники.

І саме після закінчення партії починаються найцікавіші моменти. Незалежно від того, хто виграв, потрібно поділити скарби! Для цього робиться наступне. Від колоди карт із золотом відбирається кількість карток, рівне числу людей, які брали участь в грі. Тепер той гравець, якому вдалося дістатися до золотої копальні, або той, чий хід був останнім і результативним, бере ці карти і вибирає з них ту, яка, на його погляд, вигідніше інших.

Далі він передає колоду з золотом наступному учаснику гри, що сидить праворуч. Цей член команди вибирає карту, що здається йому найвдалішою, і передає стопку карток далі по колу. Багато значить, кому з гравців дістанеться остання карта, адже саме вона або «озолотить» команду, або ж призведе до поразки.

Якщо ви купили настільну гру Саботер (Saboteur) і зіграли в неї вже багато разів, то підземелля зі скарбами стало вам давно знайомим та звичним. Можливо, тепер вам захочеться нових вражень. І тоді вас напевно зацікавлять варіації – доповнення до базової гри Саботер 2 або Гноми-шкідники Делюкс (Саботер + Саботер 2). Тут вас чекають нові ролі, нові карти, і, звичайно, більше золота!

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Саботажник (Saboteur)
  Артикул: 20680
  245 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Саботажник 2 (Saboteur 2)
  Доповнення
  Артикул: ZMG 4026
  289 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору