Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Теотіуакан (Teotihuacan)

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Розпочніть побудову Піраміди Сонця

Теотіукан ‒ одне з найвідоміших древніх міст в Центральній Америці. Саме тут розташована легендарна Піраміда Сонця, яку зводило не одне покоління ацтеків. Їхня цивілізація існувала задовго до того, як Христофор Колумб відкрив Америку, й проіснувала би ще довго… Але історія відбулася так, як мала відбутися. Ацтеки шанували богів і були досить трудолюбивими, і саме вам належить взяти під свій контроль одне із племен і привести його до розквіту, поки не почалося сонячне затемнення. Серія Теотіукан переносить вас у ці давні часи та пропонує повністю поринути в побут тогочасних людей.

Не гнівайте богів, краще поклоняйтесь їм

Серія Теотіукан ‒ це оригінальна гра, а також два доповнення під назвами Пізня передкласична ера та Тінь Шитле.

Базова коробка пропонувала вам оригінальну гру з використанням робочих. Як таких раундів у грі не було ‒ ви поступово наближаєтесь до сонячного затемнення, що і завершить партію. Теотіукан використовує цікаву механіку з використання робочих ‒ тут це кубики, які ходять по планшетам і виконують там дії. Деякі з цих дій змушують ваших підопічних затриматися ‒ наприклад, молитва богам потребує набагато більше часу. Працівники тут не схожі на інші подібні ігри ‒ це звичайні кубики, які показують його майстерність. Виконавши дію, він отримує новий рівень майстерності та стає ближчим до богів.

Дії у грі умовно діляться на два типи: заробити ресурси та витратити ресурси, щоби отримати переможні бали. А способів досягти перемоги тут чимало: вносьте свій вклад у будівництво Піраміди Сонця, поклоняйтесь богам, рухайтеся по дорозі мертвих, збирайте технології чи будуйте будівлі та чимало іншого.

Як щодо доповнень до настільної гри Теотіукан?

Доповнення Пізня передкласична ера пропонує гравцям, які вже отримали максимум від базової версії, урізноманітнити ігровий процес за допомогою п'яти модулів. Так один, наприклад, додає новий храм із потужними властивостями, інший додає нові технології, а третій дає кожному із гравців унікальні властивості. Доповнення Тінь Шитле привносить 10 нових початкових жетонів, а також 10 додаткових технологій. Це потрібно для більшого різноманіття ігрового процесу та пошуку нових стратегій досягнення перемоги.

Станьте справжнім ацтеком на дві години

Серія Теотіукан ‒ це те, що сколихнуло індустрію настільних ігор. Гра отримала чимало престижних премій, тож випуск доповнення був питанням часу. І вони не розчарували ‒ кожна партія не схожа на жодну іншу, а стратегій для досягнення успіху ви знайдете безліч. Грамотно плануйте свої дії, будуйте Піраміду Сонця та не забувайте про богів, щоби не відчути їх гнів на собі.

 • Теотіуакан. Місто богів (Teotihuacan: City of Gods)
  −20%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Теотіуакан. Тінь Шитлє
  Доповнення
  Артикул: CG-29
  500 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору