Додайте товари для порівняння
Додайте товари у свій список бажань
0
Мій кошик

для дорослих (18+)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Незвичне дозвілля

Настільні ігри переживають період відродження і загострення інтересу, в першу чергу, з боку дорослих. Згадайте самі, вам ще не набридло грати в однотипні гри на телефоні? Відмінною і корисною альтернативою є настільні ігри для дорослих - недорого їх можна купити в магазині Lords of the Boards. Настільні ігри представлені різними тематиками, жанрами, що дозволить підібрати оптимальний ігровий набір, для 2-3 чоловік або великої компанії.

Настільні ігри для дорослих купити в Києві варто не тільки тому, що це відмінна розвага і можливість весело провести вільний час. В процесі гри наш мозок розвивається, стимулюється уява, логічне мислення. Більшість ігор для дорослих розраховані на взаємодію з декількома гравцями, тому всі учасники відточують комунікативні навички. Настільні ігри для дорослих купити в Україні - це відмінна можливість дізнатися краще всіх у компанії, зміцнити командний дух. Тому настільні ігри часто вибирають для невеликих офісів. У таку гру можна зіграти і на корпоративі, замість нудного застілля.

Настільні ігри спрямовані відразу на кілька аспектів нашого життя:

  • Інтелект - в залежності від тематики набору, гра розвиває мислення, допомагає дізнаватися нові факти;
  • Розвиток - навіть у дорослому віці, у процесі гри ми розвиваємося, покращуємо координацію, когнітивні навички;
  • Комунікативні та соціальні навички - ігри з великою кількістю учасників дуже корисні людям, яким складно спілкуватися. Всі захоплені грою, тому забувають про свої недоліки і складнощі;
  • Вдосталь хороших емоцій, викид гормонів радості позитивно впливає на самопочуття.

Якщо вас цікавлять настільні ігри для дорослих, ціна яких доступна, підібрати такі легко в магазині Lords of the Boards.

Що вибрати?

Є ігри, які роблять більш жвавою будь-яку вечірку, незалежно від кількості та наявності алкоголю на столі. До таких належить «Зелений Мексиканець» - дуже весела і кумедна гра, в якій немає ніяких вульгарних завдань. Зате є легкі і короткі правила, які пояснюються за п'ять хвилин, яскраві картки з завданнями. Суть гри в тому, що завдання на декількох картках можуть бути взаємовиключними, наприклад, тримати ліву руку на потилиці і почухати лівою рукою коліно. Тому гравці закликають всю свою кмітливість, щоб виконати завдання. Власне, мета тут - не перемогти, а отримати задоволення від ігрового процесу.

Не менш популярна і оригінальна гра «Карти конфлікту», в якій представлені чорні карти (з питаннями) і білі (з варіантами відповідей). Суть проста - ведучий зачитує питання, гравці віддають по одній білій карті, потім ведучий зачитує питання і відповідь разом. Виходить дуже смішно. Обов'язково спробуйте, така гра пожвавить найнуднішу вечірку!

Для закоханих пар достатньо ігор, в яких потрібно виконувати бажання другої половинки. Гра In Love допоможе урізноманітнити стосунки, адже тут потрібно не просто виконувати бажання, а ділитися особистим, сокровенним, згадувати важливі моменти.

Вибирайте настільні ігри для дорослих, проводьте час весело та незабутньо!

Вгору