Додайте товари для порівняння
Додайте товари у свій список бажань
0
Мій кошик

Аліас

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У сучасному світі, переформатованому цифровими інноваціями, ми багато починаємо цінувати по-новому. Це звичайне спілкування, сімейне привітність і дружні посиденьки. Відмінне підмога в цьому - серія ігор Alias. Купити в Україні їх сьогодні можна для сім'ї, для дитячого колективу або як подарунок. Для цього вам достатньо зайти на наш сайт Lord of Boards. У нас ці та інші ігри представлені в найширшому асортименті. Вони гарантують не тільки цікаве, але і корисне проведення часу.

Найцікавіші ігри Alias - в каталозі Lord of Boards

Настільні ігри Аліас - це новий тренд, який став надзвичайно популярним в нашій країні. Сьогодні він цілком серйозно конкурує з комп'ютерними розвагами, впевнено їх витісняючи, по крайней мере, з ужитку багатьох сімей і дитячих компаній. Чи добре це? Безсумнівно, адже настільні ігри Алиас в інтернет-магазині Lord of Boards багато батьків вибирають саме з метою дати гідну альтернативу безглуздим «стрілялкам» і «перегонів» в моніторі. Вони вчать мислити стратегічно, спілкуватися, домовлятися, розуміти емоції інших людей. Саме цих навичок не вистачає сучасним дітям, так і дорослим теж.

Зовнішні параметри гри

Дана гра представляє собою цілу серію наборів. Це барвисті поліграфічні картки, виготовлені з щільного матеріалу. Їх, як і упаковку гри, досить складно деформувати. Правила досить прості, тому набори гри Alias купити в Києві, Львові, Одесі та інших містах країни сьогодні можна для учасників найрізноманітніших категорій і віків. При своїй зовнішній простоті гра настільки захоплює, що виходити з неї дуже не хочеться. І кожен новий раунд - унікальний.

Стандартні умови

За правилами гравці утворюють команди по 2 і більше учасників. Після цього вони розподіляють черговість ходів і ролі в командах. Наприклад, якщо купити гру Alias «Скажи інакше», то потрібно вибрати пояснює і відтворює слово, визначити номер слова на картці, встановити таймер (в даному випадку - пісочний годинник). Протягом хвилини їм потрібно спробувати зрозуміти, що говорить ведучий. Перемагає той, хто вгадує найбільше.

Можливі учасники

Це розвага підійде всім. Гру можна використовувати в трудовому колективі - під час паузи, сім'єю - в дощове неділю, в гостях - після застілля, в класі - на перерві, на лавці в парку - під час канікул. Це прекрасний спосіб розкритися, розкріпачитися, проявити себе з кращого боку перед незнайомими людьми.

Оригінальний подарунок

Гра Alias, замовити яку можна в нашому магазині, підійде для всіх - від малого до великого. Вона стане доречною в будь-якій ситуації. Тому гра стане і відмінним подарунком для самого широкого кола одержувачів. Якщо це діти, то вони зможуть поповнити свій словниковий запас, розширити кругозір, розвинути пам'ять і елементарно урізноманітнити шкільну вечірку. Ця гра підійде для сім'ї, яка дуже згуртується завдяки загальному заняттю. Адже це універсальне розвага володіє невичерпним ресурсом варіантів і ходів.

Комплектація гри

У нашому магазині ігри Alias купити недорого можна самого різного виду. Від цього залежить і їх комплектація. Але в основному в будь-якому вигляді є поле, певну кількість карток, пісочний годинник, набір фішок і правила конкретної гри. Найпоширенішими на сьогодні вважаються такі види гри Alias в каталозі даної серії:

  • Alias компакт, як зручна класична версія;
  • Alias для вечірок із спеціальними завданнями;
  • Alias для вечірок в дорожньому міні форматі;
  • Alias з 5 років зі спрощеними зображеннями на картах;
  • Alias для дітей у вигляді дорожнього ігрового комплекту;
  • Alias для сім'ї, з різними картками для дорослих і дітей;
  • Alias для сім'ї, але в дорожньому, більш компактному форматі.

Можна вибрати таку гру в кубиках. На них нанесені букви, з яких потрібно скласти слово, поставити і пояснити його. Існують настільні ігри Alias для чоловіків і жінок, а також безліч інших варіантів. Наші консультанти допоможуть вам розібратися з цим асортиментом і вибрати найбільш прийнятний для вас варіант цього захоплюючого розваги.

Вгору