Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Гребля (Barrage)

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Навіщо придумувати ядерну енергію, коли є річки?

Створення енергії різноманітними способами завжди цікавило людство. Уявіть своє життя зараз без електрики. Майже неможливо, правда? Для того, щоби ваш комп'ютер не вимкнувся десь працює електростанція. Людство користувалося і тваринним ресурсом, і парою, і вітром, і спалюванням корисних копалин, і зараз навіть до сонячних панелей дібралися. Але один із найпростіших способів отримання енергії завжди був близько це річки. Гідроелектростанціям багато не потрібно: щоби краплі затримувалися, труби їх направили куди потрібно, а сама електростанція вже зробить що потрібно. Ви готові взяти під своє керівництво цілий комплекс добутку енергії в настільній грі Гребля?

Збираємо крапельки води для великих справ!

Серія Гребля це реалістичний світ видобутку електроенергії з гірських потоків у Альпах. Учасники беруть на себе роль керівника однієї з національних компаній по створенню гребель. У ваших руках наймогутніші річки можуть стати корисними суспільству!

Звісно, що в першу чергу ви думаєте не про людей, а про збагачення компанії. Ваше основне завдання піймати найвигідніші контракти, виконати їх і перегнати суперників у гонитві за звання найкращої корпорації. Для цього потрібно бути досить грамотним та мудрим управлінцем правильно відправляйте своїх підлеглих на різноманітні роботи, враховуйте зайнятість своєї техніки та купуйте тільки те, що справді потрібне для всього процесу. Ну і основне будуйте основи гребель і насипи для затримування води, трубопроводи для її транспортації й електростанції для її перетворення в енергію. І швиденько продайте цю створену енергію комусь, щоби про вашу компанію знали у всьому світі.

Серія Гребля не обмежена лиш базовою грою. Також є доповнення Проект "Легватер", що робить варіативність дій ще більшою. Чого тільки варті сторонні контракти та приватні будівлі. І те, й інше дозволять вам отримати унікальний бонус чи навіть доступну тільки вам дію, яка серйозно підвищить ваші шанси на перемогу в настільній грі Гребля. Також варто спробувати декілька інноваційних технологій розібратися з ними буде непросто, але при правильному використанні вони принесуть величезну користь.

Збудуйте найефективнішу електростанцію

Серія Гребля це комплексна стратегія, де вам потрібно продумувати наперед кожен свій крок. Відправити техніку на будівництво насипу чи зовсім продати її за солідну винагороду сторонній компанії кожен ваш вибір вплине на подальші дії. Ви як керівник маєте величезний простір для планування. Але тільки одна компанія може бути на вершині енергетичної піраміди.

 • Артикул: CG-013
  2 450 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору