Додайте товари для порівняння
Додайте товари у свій список бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Вибухові кошенята (Exploding Kittens)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ба-бах!

Дивилися мультсеріал "Любов, смерть і роботи"? Там в одній із серій про майбутнє говориться, що колись давно людство придумало гру, де кошенята вибухали. Звучить максимально безглуздо, якщо не знати, що така гра і справді існує! Називається вона, як неважко здогадатися, "Вибухові кошенята". І це не просто гра – це ціла серія, що складається із багатьох версій і розширень. Купити настільну гру "Вибухові кошенята" з доповненнями можна в нашому інтернет-магазині – у нас кошенят багато, ці милі створіння приносять стільки щастя. Коли не вибухають, як мінімум, але тут як пощастить.

Розкажіть-но про цих котиків

Уся серія "Вибухові кошенята" – це дуже швидка карткова гра для невеликих компаній. Базовий комплект призначений максимум для п'яти людей, доповнення дозволяють залучити й шостого гравця. А ще серія має великий плюс у вигляді маленької коробки – беріть її із собою куди завгодно.

Правила базової гри дуже прості. Найголовніше – читайте кожну карту, адже вони дуже веселі. А грати потрібно так: кожен гравець отримує певну кількість карт, які мають свої властивості. Опис кожної з них, звісно, знайдете у правилах. У свій хід можна розіграти будь-яку кількість карт із руки, після чого хід закінчується витягуванням карти з колоди. І тут залишається тільки молитися – якщо ви витягнете з колоди славнозвісне Вибухове Кошеня, то ваша гра, швидше за все, закінчиться на цьому, можете спокійно поспостерігати за веселощами збоку. Якщо ж витягнута карта – це що завгодно, але не Вибухове кошеня, то гра для вас триває! Кожного разу азарт неймовірний.

То що там із доповненнями та версіями?

Їх немало! Декілька невеликих доповнень, як "Прудкі кошенята" чи "Нищівні кошенята", додають до гри чимало цікавих карт (так, ще більше різноманітного божевілля). Але вишенькою на торті, безумовно, є розпусна версія. Автори нічим себе не обмежували – можете уявити, що з цього вийшло! Як мінімум спробувати точно варто – якщо і поринати в це безумство, то з головою.

То нащо мені купити настільну гру "Вибухові кошенята" чи її доповнення?

Весела, дуже швидка, неймовірно азартна – це все про серію "Вибухові кошенята". Як базова версія, так і доповнення прекрасно підходять як ігри на короткий проміжок часу. Хочете зайняти чимось 10 хвилин? "Кошенята" завжди поруч для такого діла, вони для цього і створені. Ці карти справді шалені, ви сміятиметесь тільки від підписів на них. Хай прибуде з вами котяча сила!

Вгору