Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри Lavka Games

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Неординарні гри від Lavka Games — великий вибір жанрів

Видавничий ігровий будинок Lavka Games вважається одним з найбільших в Європі. Компанія спеціалізується на адаптації європейських настільних ігор під російський ринок. Зокрема, видавництво є офіційним партнером таких компаній: Fryxgames, Matagot, CMON, Stonemaier Games. В асортименті компанії представлені настільні ігри різних жанрів і тематик.

Навіть найбільш вибагливі любителі настолок знайдуть видання, що припадуть до душі: починаючи від локалізованих хітів до унікальних, авторських розробок. Якщо ви хочете спробувати одне з незвичайних видань, інтернет магазин Lord of Boards пропонує настільні ігри Lavka Games купити в Києві.

Основні переваги настільних ігор Lavka Games

Головна відмінність видавництва — це широке охоплення цільової аудиторії. Серед видань компанії можна знайти ігри для малюків старше 7 років і підлітків. Звичайно ж, такі ігри будуть цікаві і дорослим. Серед важливих відмінних рис настолок:

 • Незвичайна подача матеріалу;
 • Яскраве оформлення;
 • Оригінальні ігрові сценарії;
 • Розвиток базових навичок в простій, ігровій формі;
 • Прості правила, які легко засвоюються;
 • Різноманітність тематик.

Ігри приваблюють людей будь-якого віку, за рахунок оригінальних ідей, барвистого оформлення і нестандартних ігрових ходів. Навіть якщо ви ніколи не грали в настільні ігри, видання Lavka Games вам обов'язково сподобаються. На настільні ігри Lavka Games ціна відрізняється, в залежності від особливостей видання та кількості ігрових елементів.

Ігри для дітей старше 7 років

Якщо у вашій родині є діти 7-8 років і старше, вам точно потрібно настільні ігри Lavka Games купити в Україні. На вибір пропонуються такі видання:

 • «Хитрий хід» — для розвитку логічного мислення;
 • «# Промалюнки» — для розвитку уяви та просторового мислення;
 • «Кишеньковий детектив» — для поціновувачів дедуктивного методу.

Хоча ігри адресовані дітям, вони цілком цікаві і дорослій аудиторії. Не знайдеться жодного тата чи мами, яким було б не цікаво намалювати незвичайний малюнок, використовуючи геометричні фігури або ж зробити хорошу розминку для мозку.

Суть ігрового процесу гри «Хитрий хід» полягає в тому, щоб викреслювати на аркуші гравця чергові числові комбінації. Переможцем вважається гравець, який набрав найбільшу кількість переможних балів. Гравці по черзі кидають кубики, заповнюють на листах вічка з виграшними комбінаціями, вибираючи відповідні значення з кубика. Гра вчить дітей посидючості, тренує арифметичні навички, для дорослих же є відмінним мозковим штурмом.

У грі «#Промалюнки» потрібно створювати картинки, використовуючи ключові слова і геометричні фігури. Потім гравці повинні вгадувати, що ж зображено на кожній з картинок.

Креативні ігри для дослідників

Однією з найбільш затребуваних ігор видавництва є «Підкорення Марса», адресована дітям старше 12 років і дорослим. Ігрові елементи ретельно продумані, щоб викликати в учасників жвавий інтерес. Гравцям потрібно розвивати Червону Планету: тут мають з'явитися океани, а кількість кисню досягти показника 14%. Кожна ігрова партія унікальна, оскільки в одному раунді може різко зрости температура, а в іншому — збільшитися кількість океанів. Гравцям важливо правильно планувати стратегію і порядок карт.

Оригінальний квест «Декодер» пропонує учасникам розшифровувати послання, використовуючи ігрові елементи, такі як: карти ключових слів, коди у вигляді дискет і листочки для записів. На одній карті міститься 4 ключових слова, тому її можна розігрувати протягом 4 партій. У веселу гру можна грати галасливою компанією і вдвох, щоразу отримуючи масу позитивних емоцій.

Це лише мала частина великого вибору ігор Lavka Games, які ви можете підібрати в інтернет магазині Lord of Boards. Тут представлені не тільки ігри, але і доповнені видання, набори промокарток. Підбирайте гру, відповідно віку і захоплення гравців, насолоджуйтеся яскравим дозвіллям.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Хуанхе та Янцзи
  3
  3
  Артикул: LG_019
  1 550 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Синдикат (Sentient)
  3
  3
  Артикул: LG_45
  1 135 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти