Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Кишеньковий детектив

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Є декілька справ для справжніх детективів. Злочини відбуваються ледь не кожної хвилини. Деякі справи настільки заплутані, що поліції доводиться заручатися підтримкою професіоналів ‒ майстрів логіки та дедукції. У серії настільних ігор Кишеньковий детектив вам і належить розслідувати ці складні справи. Якщо ви не впораєтесь ‒ то ні в кого немає шансів. Тож збирайте невеличку компанію чи вирушайте на розслідування самотужки.

Декілька цікавих справ у ваших кишенях

Серія Кишеньковий детектив ‒ це компактні настільні-ігри квести, кожна з яких складається всього із 71 карта. Найважливіші та й, по суті, єдині правила в цій серії ‒ ні за яких обставин не перемішуйте карти в колоді та не проглядайте їх вміст, щоби не зіпсувати собі враження від усього ігрового процесу. Вам належить поступово відкривати нові карти, на яких і будуть подальші інструкції.

Загальна концепція всіх детективів досить проста ‒ відбувся злочин, який потрібно розслідувати. Обставини ж вас чекають абсолютно різні: від вбивства в університеті чи закладеної бомби на хімзаводі до журналістського розслідування під час фестивалю у провінційному містечку. У грі у вас буде тільки одна валюта ‒ це час, яким ви й будете розплачуватися за свої дії. А варіантів як повести розслідування у вас буде багато: допитуйте свідків, збирайте різноманітні навіть найдрібніші докази, вивчайте всі доступні джерела інформації. Окрім того, у вас завжди є можливість переміститися між локаціями, щоби ознайомитися з ними та зібрати необхідні дані. Головне ‒ уважно вивчайте текст на вже відкритих картах, адже помилка може дорого коштувати.

Як би ви не провели розслідування, воно колись закінчиться. Можливо, успішно, а, можливо, й ні. Фінал цієї заплутаної історії тільки у ваших руках, тож не витрачайте час даремно.

Пориньте у серію Кишеньковий детектив

Серія Кишеньковий детектив ‒ це карткові настільні ігри, де все потрібно робити так, як кажуть карти. Кожна справа унікальна і дозволяє вам відчути новий ігровий досвід. Наприклад, настільна гра Кишеньковий детектив. Справа №2: Небезпечні зв'язки пропонує вам відчути себе журналістами, а у грі Кишеньковий детектив. Справа №3: Час стікає цінна кожна секунда, адже бомба може вибухнути в будь-який момент. Компактність цих коробок дозволяє їх брати із собою куди завгодно та залучати до розслідувань хоч друзів, хоч усю сім'ю. Для серії Кишеньковий детектив неважливо, чи грали ви раніше в подібні ігри ‒ ви одразу ж опануєте ігровий процес і зможете отримати масу емоцій.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору