Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Кров і лють (Blood Rage)

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Якщо десь поруч буде грандіозна битва, жоден вікінг, який хоч на краплю себе поважає, не буде стояти осторонь. Він першим схопить свою бойову сокиру та полетить у саму гущу. Скоро відбудеться Судний день ‒ остання битва між богами та хтонічними чудовиськами, після чого все живе зникне з лиця Землі. Кінця світу не уникнути, тож чому би не повоювати наостанок? Все рівно всі помремо, а так хоч увіковічнимо своє ім'я в історії. Славетна смерть ‒ ось що потрібно справжньому вікінгу. А цього вдосталь в серії Кров і лють.

Нема почеснішої смерті, ніж під час Рагнароку

У базовій настільній грі Кров і лють ви берете під своє управління один із кланів вікінгів, які хочуть тільки одного ‒ слави. Для того, щоби стати наймогутнішими воїнами, ви будете заручатись підтримкою богів Асгарду. Войовничий Одін, могутній Тор, турботлива Фрея, хитрий Локкі. Усі вони подарують вам те, що вміють ‒ хтось силу, хтось підступні прийомчики. Самі обирайте, яким шляхом здобути найбільше слави.

У цій войовничій стратегії є тільки одна валюта ‒ це лють. За неї ви зможете виставляти нових воїнів на поле бою, переміщати їх та воювати, а також розігрувати карти. Останні допоможуть вам покращувати свої властивості, а також дадуть можливість заробити більше слави. Хтозна, можливо, на вашому боці будуть навіть древні чудовиська, які допоможуть вам знищити суперників.

До базової гри Кров і лють можна додати декілька доповнень. Так в оригіналі ви можете грати тільки вчотирьох, але із доповненням П'ятий гравець компанію можна розширити. Боги Асгарду додають до ваших партій шістьох персонажів скандинавської міфології: Одіна, Тора, Локкі, Тюра, Хеймдаля та Фрею. Вони воюватимуть із вами пліч-о-пліч, даючи регіонам, де вони розташовані, унікальні властивості. Ваші стратегії разом із цими богами можуть заграти новими фарбами, адже завжди варто враховувати таку потужну силу. Доповнення Чаклуни Мідгарда додають до кожного клану фігурку того, хто вміє розмовляти з богами ‒ а це незамінна людина в часи Рагнароку. Ваш бойовий чаклун із кожною епохою зможе отримувати унікальні властивості, які стануть серйозною загрозою для суперників.

Тож хай почнеться остання битва в історії людства

Серія Кров і лють пропонує гравцям безцінні відчуття ‒ ви як лідер клану вікінгів будете воювати на одному полі разом із величезними монстрами та Асгардськими богами. Без їхньої підтримки ваша смерть може навіть пройти непоміченою, але ви тут для того, щоби слава про ваші подвиги розлетілася по всіх землях. Смерть чекає нас усіх, але віддати своє життя у цій битві дано не кожному. Не втрачайте таку можливість і бийтеся як востаннє.

 • Артикул: CG-24
  2 750 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору