Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Містеріум

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Хто допоможе привиду?

Примари існують! Як мінімум, вони мешкають (якщо так можна сказати) у старовинних маєтках. Зазвичай всіх лякають, а вони ж усього-на-всього хочуть щось сказати живим людям. Привиди спокійно покинуть цей світ, коли їх нічого не триматиме тут. Допомогти їм можуть усякі екстрасенси та медіуми, які вміють розуміти привидів за допомогою знаків, що ті подають. Наприклад, примари можуть через образи у снах передавати потрібну інформацію, аби тільки екстрасенси їх розуміли. У серії "Містеріум" один із гравців візьме на себе роль примари, який хоче розказати декільком екстрасенсам про свого вбивцю. Якщо ті йому допоможуть, привид зможе спокійно покинути маєток і більше нікого ніколи не лякатиме.

Місто засинає, привид просинається

Настільна гра "Містеріум" – це кооператив, де гравцям разом потрібно буде розв'язати таємницю смерті привида. Гравець, що візьме на себе роль примари, стане безсловесним – живі люди його не почують, можуть сприйняти лише його натяки та знаки. Гра триватиме 7 днів і ночей, протягом яких кожному екстрасенсу потрібно знайти свого підозрюваного, його локацію та певний предмет, чим він міг вчинити злочин.

У першу ніч привид зробить кожному гравцю натяк на персонажа. Для цього в його розпорядженні буде 7 асоціативних карт-снів, якими він і буде посилати підказки екстрасенсам. Сон може складатися одразу з кількох карт – після підказки привид добирає карти собі на руку для наступної. Коли всі гравці отримали свої сни, вони можуть радитися й обговорювати отримане. Після цього кожен голосує за персонажа, якого йому намагався підказати дух. Ті екстрасенси, що вгадали, наступного дня перейдуть до локації, а далі до предметів. Хто ж не вгадав, залишає собі підказки та наступного разу продовжить вгадувати персонажа.

Гра триватиме або 7 днів (тоді екстрасенси програли), або поки всі гравці вгадають Людину, Локацію та Предмет. Тоді наступає момент для пошуку справжнього вбивці – привид покладе для всіх гравців усього 3 карти – натяки на людину, локацію та предмет (невідомо яка карта до чого відноситься). Екстрасенси ж мусять вгадати повний набір із того, що вони вже мають, тільки тоді вони переможуть.

Чи можна купити доповнення до "Містеріум"?

Звісно! Українське видавництво IGAMES досить добре працює над випуском доповнень до цієї серії. Наприклад, на нашому сайті можна до настільної гри "Містеріум" купити доповнення "Полонений часу", "Прихований мотив" і "Таємні знаки". Кожне з них додає чимало нових карт, а деякі ще й вносять цікаві механіки.

То як зробити примару щасливою?

Для цього треба купити настільну гру "Містеріум". Якщо ви звикли до того, що ігри на асоціації – це ціле змагання, то тут вас чекає спільна робота задля досягнення мети. Вся серія подарує вам багато краси та цікаву головоломку, яку створюватиме привид.

 • Містеріум (Mysterious Signs)
  −15%
  Артикул: 1401
  799 грн
  679 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Містеріум. Полонений часу
  Доповнення
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Містеріум. Таємні знаки
  Доповнення
  Артикул: 4820166180080
  365 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Містеріум. Прихований мотив
  Доповнення
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору