Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Острів Котів (The Isle of Cats)

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Хто тут любить котиків?

Ні в якому разі не хочемо розв'язати війну між любителями котів і собак, але варто визнати, що котики ‒ це прикольні створіння. Так, вони можуть себе дивно вести і часто вважають людей за своїх рабів, але ж ці істоти такі м'якенькі… Й уявіть, що до вас дійшли жахливі чутки: хтось хоче знищити цілий острів, що населений цими створіннями. Та нащо уявляти, коли це відбувається насправді в серії Острів котів. Ви будете сидіти на одному місці чи спорядите корабель на порятунок усіх, хто влізе?

Рятуйте всіх, кого тільки можна

Настільна гра Острів котів ‒ це неймовірно мила та візуально гарно оформлена настільна гра, де присутні чимало механік. Основа ‒ це карти, які ви будете розігрувати в кожному з п'яти раундів. Від них, власне, і залежить усе, що ви зможете зробити. Якісь із них дозволяють набрати більше переможних балів (а заради них ви і змагаєтесь), інші ж дають можливість урятувати котиків чи хапонути якийсь вартісний скарб. Вибирати ви їх будете за допомогою механіки драфту ‒ беріть дві карти, решту передавайте наступному учаснику.

До речі, про пухнастиків: вони просто так до вас іти не захочуть, їх потрібно заманити рибкою. Отакі вони капризулі – ви їх намагаєтесь урятувати, а вони ще й іти не хочуть! Оформлені вони тут у вигляді тетрісоподібних фігурок ‒ вам ще треба поламати голову над тим, як би їх тут розмістити. Кают багато, бажано всі заповнити і ще й усіх щурів половити.

Серія Острів котів має два доповнення. Перше з них під назвою Запізнілі гості вводить у ваші партії п'ятого та шостого гравця. Чим більша компанія, тим веселіше проходять партії та більше котиків можна врятувати! Це ж основна мета, пам'ятаєте? Друге доповнення Несподівані гості робить картонні ігрові компоненти дерев'яними. Так, фішечки рибки тепер можна помацати з усіх боків, а ще є великі котики, які показуватимуть порядок ходу. Це справжній кайф для тих, хто любить справді якісні компоненти в настільних іграх.

Острів котів потребує рятівників

Острів котів ‒ настільна гра для всієї сім'ї. Вся серія створена спеціально для того, щоби залучити якомога більше людей до цього приємного заняття. Ігровий процес завжди проходить дуже цікаво. Коли ви врятували чергового милого пухнастика, так захоплює процес його розміщення на палубі вашого корабля! Котики потребують вашої допомоги, адже без вас їм точно не врятуватися. Ви їхня остання надія.

 • Острів котів (The Isle of Cats)
  3
  3
  Артикул: ГКЧ_001
  1 860 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Острів котів (The Isle of Cats) рос
  3
  3
  Артикул: GG189
  1 650 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору