Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Гребля (Barrage)

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Навіщо придумувати ядерну енергію, коли є річки?

Створення енергії різноманітними способами завжди цікавило людство. Уявіть своє життя зараз без електрики. Майже неможливо, правда? Для того, щоби ваш комп'ютер не вимкнувся десь працює електростанція. Людство користувалося і тваринним ресурсом, і парою, і вітром, і спалюванням корисних копалин, і зараз навіть до сонячних панелей дібралися. Але один із найпростіших способів отримання енергії завжди був близько ‒ це річки. Гідроелектростанціям багато не потрібно: щоби краплі затримувалися, труби їх направили куди потрібно, а сама електростанція вже зробить що потрібно. Ви готові взяти під своє керівництво цілий комплекс добутку енергії в настільній грі Гребля?

Збираємо крапельки води для великих справ!

Серія Гребля ‒ це реалістичний світ видобутку електроенергії з гірських потоків у Альпах. Учасники беруть на себе роль керівника однієї з національних компаній по створенню гребель. У ваших руках наймогутніші річки можуть стати корисними суспільству!

Звісно, що в першу чергу ви думаєте не про людей, а про збагачення компанії. Ваше основне завдання ‒ піймати найвигідніші контракти, виконати їх і перегнати суперників у гонитві за звання найкращої корпорації. Для цього потрібно бути досить грамотним та мудрим управлінцем ‒ правильно відправляйте своїх підлеглих на різноманітні роботи, враховуйте зайнятість своєї техніки та купуйте тільки те, що справді потрібне для всього процесу. Ну і основне ‒ будуйте основи гребель і насипи для затримування води, трубопроводи для її транспортації й електростанції для її перетворення в енергію. І швиденько продайте цю створену енергію комусь, щоби про вашу компанію знали у всьому світі.

Серія Гребля не обмежена лиш базовою грою. Також є доповнення Проект "Легватер", що робить варіативність дій ще більшою. Чого тільки варті сторонні контракти та приватні будівлі. І те, й інше дозволять вам отримати унікальний бонус чи навіть доступну тільки вам дію, яка серйозно підвищить ваші шанси на перемогу в настільній грі Гребля. Також варто спробувати декілька інноваційних технологій ‒ розібратися з ними буде непросто, але при правильному використанні вони принесуть величезну користь.

Збудуйте найефективнішу електростанцію

Серія Гребля ‒ це комплексна стратегія, де вам потрібно продумувати наперед кожен свій крок. Відправити техніку на будівництво насипу чи зовсім продати її за солідну винагороду сторонній компанії ‒ кожен ваш вибір вплине на подальші дії. Ви як керівник маєте величезний простір для планування. Але тільки одна компанія може бути на вершині енергетичної піраміди.

 • Артикул: CG-013
  2 950 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору