Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Кубики історій (Rory's Story Cubes)

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Кубики, багато кубиків

Серія Rory's Story Cubes (або Кубики історій Рорі) – це одна з найбільш незвичайних серій ігор, які тільки були створені за всю історію. У маленькій коробочці приховані 2 дуже важливі параметри для настільних ігор – простота та витонченість. Всього-на-всього шестигранних кубиків, які кожен раз створюють унікальні та неймовірно цікаві історії. До сих пір не розуміємо, як вони це роблять!

Що ж це за кубики такі чарівні?

Серія Rory's Story Cubes (або Кубики історій Рорі) складається з десятків різних наборів і доповнень. Правила (а, чесно кажучи, для цієї гри вони не такі вже й важливі) в кожній версії абсолютно однакові, відрізняється тільки тематика наборів. До речі, ці самі набори цілком можна змішувати між собою за бажання. Так ось, грати в цю гру досить просто. Вам треба взяти 9 кубиків – і кинути їх. Після цього їх потрібно розділити на 3 рівні групки. Для чого все це? Ці 9 кубиків стануть основою для вашої історії. Перша групка – це вступ, друга створить для вас основну частину розповіді, а третя групка завершить історію. На кожному з кинутих кубиків ви побачите невелике зображення, яке можете розуміти, як захочете.

Головне правило Кубиків історій Рорі – дайте волю своїй фантазії, вона повинна робити те, що забажає. Так ось, маленькі малюночки на кубиках допоможуть вам розповідати історію, вони будуть вносити в неї певні деталі. Рекомендується перед кидком кубиків вже почати історію з декількох речень – так би мовити, окресліть всесвіт оповідання. Переможця в цій грі визначати ніхто не буде – вся гра створена заради цікавих історій і заради розвитку вашого вміння імпровізувати.

Які існують набори в цій серії?

Все починалося з базового набору – це цілком собі звичайні речі. І після цього понеслося: Подорожі, Дії, Фантазія, Містика, Астрономія, Герої, Медицина, Історія та так далі. На будь-який смак є!

Навіщо потрібні ці Кубики історій Рорі?

Rory's Story Cubes – це не просто іграшка. Застосувань у цієї невеликої коробочки дуже ьп дуже багато. Наприклад, за допомогою цих кубиків можна вдосконалити своє вміння імпровізації, можна розвинути вміння розповідати історії, побороти страх перед публікою. Також ці кубики зручно використовувати для креативу – кинь кубик і записуй ідеї, що буду пов'язані з тією картинкою, що випала. Ну і, звичайно ж, Кубики історій Рорі можуть стати все-таки відмінною розвагою, як у подорожі, так і для вечірки, адже цікаві історії люблять всі.

Дещо з того, як створювалися Кубики Історій

Зібрані в коробку кубики з картинками — це не просто рандомний мікс матеріалів для того, щоб бездумно вбити час. Настільна гра Кубики історій, купити яку можна в нашому інтернет-магазині Lord of Boards, була придумана в Ірландії. Її винахідник — Rory O'Connor. Створював він гру для тренування креативності, уяви, пам'яті, розумових і творчих здібностей. Спочатку він використовував просто кубик Рубіка, на кожен з квадратиків якого він наносив зображення. Сенс гри полягав у тому, що після прокручування граней кубика на кожній з них випадав випадковий набір картинок. За ним потрібно було скласти історію.

Нова версія

Настільна гра Кубики історій, купити недорого яку сьогодні можна в нашому магазині, в нинішньому вигляді з'явилася пізніше. Той же розробник завдав символи на кожну грань окремого грального кубика. Таким чином одна маленька деталь містила 6 піктограм, які становлять кістяк майбутньої історії. Це зробило гру набагато цікавішою і інтенсивнішою. Саме з цієї версії компанія Rory O'Connor досягла комерційного успіху.

Модернізація

Згодом замість наклейок прямо на кубики почали наносити зображення. Тобто гра Кубики історій з каталогу виробника стала більш довговічною і зручною в застосуванні. Адже друковане зображення швидко стиралася, боялося вологи і механічних впливів. А щоб у варіанті з картинками, надрукованими прямо на пластмасову основу кубика, якість малюнка не втрачалося, контури кожної піктограми почали як би утоплювати. В результаті фарба тримається багато років, не вигораючи і не витираючись.

Застосування настільної гри Кубики Історій

Дітище Rory O'Connor було сприйнято з ентузіазмом в дуже багатьох сферах. Недарма сьогодні такий набір, як настільна гра з серії Кубики Історій в інтернет-магазині Lord of Boards є однією з найбільш затребуваних. Її вибирають представники найрізноманітніших професій:

 • Письменники, яким кубик допомагає вибрати цікавий сюжет;
 • Художники, для яких картинки на гранях служать натхненням;
 • Лінгвісти, які застосовують кубик як тренажер для освоєння мов;
 • Логопеди, що розвивають у підопічних комунікативні здібності.

І це далеко не весь перелік для застосування гри Кубики історій. Ціна такого набору цілком умовна. Особливо, з огляду на його невичерпний потенціал.

Трактування кожного символу на гранях кубика

Правила гри вимагають розуміння значення кожної піктограми. Хоча її розробник не наполягав на занадто вже строгому їх трактуванні. Але для початківців гравців не завадить врахувати символізм елементів гри Кубики історій. В Україні їх, природно, прийнято інтерпретувати на свій лад. Так само, втім, як і в інших країнах. Стандартні роз'яснення звучать так:

 • Бджола. Це простий символ, який не прив'язує гравця до світу тварин. Адже ця комаха легко ототожнюється з людськими якостями;
 • Смайли. Завдяки їм настільна гра Кубики Історій в Києві, Одесі, Львові сприймається, як тренажер емоційного інтелекту;
 • Знак L. Це порівняно складний символ. Тому кожен пояснює його по-своєму. Але за версією творця він означав lerner, тобто, учень.

Основні різновиди гри Кубики Історій

Існує безліч варіантів гри Кубики Історій. Замовити з доставкою по території України в нашому інтернет-магазині можна кращі з них. Найбільш затребуваними вважаються:

 • Подорож. За допомогою цих кубиків можна здійснювати віртуальні подорожі і турпоходи по світу;
 • Містика. Якщо ви любите фантастику і містичні історії, такі набори стануть для вас справжньою віддушиною;
 • Астрономія. Такі сюжети надихнуть не тільки астрономів, а й просто — любителів милуватися зірками.

Якщо ви вирішите купити настільні ігри Кубики Історій, то ви не пошкодуєте. Вони підійдуть для гравців будь-якого віку, способу життя, професії. А наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором варіанту гри.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору