Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Small World: Маленький світ

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Ельфи, орки, гноми та всяка інша весела нечисть.

Ви вірите в таких міфічних істот, як чарівники, гіганти, амазонки, дракони? Ми майже на 100% упевнені, що вони існували, просто так багато воювали, що повинищували одне одного. Кожен народ рано чи пізно йде в занепад, коли вже немає сил боротися за свої території. На їх місці виникають інші, сильніші. Ці неймовірно епічні баталії перенесли в чудову серію настільних ігор "Маленький світ". Станьте частиною цього фентезійного світу та приведіть свої народи до найбільшого багатства.

За що воювати будемо?

У комплекті з базовою грою вас чекає одразу декілька карт – кожна на певну кількість гравців. Усі вони розбиті на різноманітні території, які ви і будете захоплювати та намагатиметеся втримати під своїм контролем. Усе, що вам заважатиме на початку гри – це загублені племена. Ще на гори важко забиратися, але вони ж і захист вам даватимуть на майбутнє.

Кожен учасник зможе собі придбати один із народів із випадковою властивістю, яка йому попалася. Після цього можна й починати захоплювати території. Стартувати дозволено від берегів, потім уже відходьте від контрольованих вами територій. Для того, щоби земля стала вашою, потрібно покласти 2 жетони свого народу + стільки жетонів, скільки вже там лежить (одна гора чи 1 жетон загубленого племені піднімає вартість захоплення до 3). Колись весь народ розбігся по територіям, можете їх розмістити на них як вам завгодно – тактично захистіть важливі точки. І в кінці отримайте монети за володіння землями – по 1 за кожну, а також за ваші властивості.

Рано чи пізно вам доведеться відправити свій народ у занепад – ви візьмете новий, повний сил та можливостей для завоювань. Попередні підопічні нікуди не зникають – вони все ще лежать на карті, але дуже ослаблені. Та, поки контролюють території, вони дають вам прибуток.

Існує одразу декілька версій цієї настільної гри – звичайний "Маленький світ" і "Маленький світ: Підземний світ". Вони абсолютно незалежні, тож самі обирайте, яка з них вам більше до смаку. Також можна купити "Маленький світ: Небесні острови" – це доповнення до звичайного "Маленького світу", що додасть вам ще більше територій для завоювань.

Кому сподобається ця настільна гра?

"Маленький світ" – це досить войовнича настільна гра, де ви постійно будете змагатися за території. Тим не менш, правила тут вельми прості, тому спробувати пограти може кожен. На вас очікує неймовірна атмосфера фентезійного світу, багато варіантів стратегій і цікавий ігровий процес.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Small World: Небесні острови (Sky Islands)
  Доповнення
  3
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Small World: Підземний світ
  3
  3
  Артикул: 1869
  1 495 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Small World: Маленький світ
  3
  3
  Артикул: 1605
  1 495 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Small World of Warcraft
  Новинка
  4
  4
  Артикул: 9489
  2 355 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору