Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ

Настольная игра Правда или Дело: Для детей (укр.)

Артикул: 82607_1

Настольная игра Правда или Дело: Для детей наиболее адаптирована для возрастной категории от 8 до 13 лет, а также может стать совместным любимым семейным развлечением. Количество игроков стартует от 3 и может быть неограничено.

Небольшая ярка коробочка в форме тубуса, похожая на пачку вкуснейшего печенья, уже привлекает внимание и как бы зазывает. «Открой меня!» - так и просит упаковка. Что же внутри? В середине находятся 50 лучистых жёлто-розовых двусторонних стиков. На одной стороне стика написан вопрос, а на другой – дело. В общем, всего вас ожидает 50 вопросов и 50 активных дел, а это целых 100 замысловатых фантов!

Участники определяются с порядком очередности хода. Удобней это делать традиционно: по кругу или часовой стрелке. Активный игрок выбирает между откровением и активностью, озвучивая другим, что он предпочитает - «Правду» или «Дело». Затем не глядя нужно вытянуть из коробочки один стик. Игрок, выбравший «Правду» должен ответить на вопрос с розовой стороны стика, а решивший повеселить присутствующих забавной проделкой с фразой «Дело» - выполняет задание с жёлтой стороны. Всё хорошо, но вот только запрещается выбирать два раза подряд одно и то же задание!

Если участник боится кого-то обидеть своим откровением или стесняется выполнять полученное действие, он имеет право два раза за всю партию отказаться отвечать на вопрос или выполнять активное задание.

Слишком уж компрометирующих вопросов в игре нет. Ведь это детский набор. Но, так или иначе, придётся, например, раскрыть тайну о том, притворялся ли ты больным, чтобы не идти в школу. Или признаться какую странную еду приходилось употреблять. Лишь бы только бабушке никто не сказал, что её вареники со шпинатом – это блюдо на любителя, и вы в их число не входите.

Задания на стороне дел тоже простые и весёлые. Ведь нет ничего сложного чтобы говорить без умолку в течении пары минут или кукарекать в окно. Можно признаться, что это самое любимое занятие и пойти героически выполнять его с гордо поднятой головой.

Чесно кажучі такого трешу не очікувала. Наприклад такі завдання: «Поклади руку під пахву й відтвори звук пукання», або «Розкажи всім у кого в компанії найнеприємніший запах з рота». Це що за примітив? Чи такий гумор ми хочемо виховувати і дітях?
Звісно є і більш нормальні завдання, але була дуже розчарована. Добре що із цікавовсті перед тим як дарувати дитині вірішила перечитати. Уявляю який би сором пережила, як би подарувала не подивившись.

Lord of Boads
Каменщикова Юлія Олександрівна, дякуємо за ваш щирий відгук! Важко не погодитися, що деякі питання чи завдання у такого формату іграх можуть видаватися не зовсім корректними чи зрозумілими. Усі ми різні, маємо різне сприйняття, і часто до нас звертаються із запитом навпаки "чогось більш сучасного і трешовенького, ближче до межі", щоб захопило дітей більше ніж, Youtube (тут має бути смайлик, що закриває оченята). Ми не можемо змінити вміст гри, та добре, що можна переглянути заздалегідь, частково скоригувати - видалити зайве, і це не вплине на сам хід гри. А як щодо подивитися на ситуацію, як на нові можливості? Адже у реальному житті можна зустріти й не таке, то ж це чудова можливість у колі друзів зрозуміти свої емоції у такій ситуації, навчитися гідно з нею справлятися, відслідкувати реакцію навколишніх і зробити висновки на майбутнє. Також це ідеальний привід обговорити питання гумору у сучасних умовах, яку інформацію варто споживати, а яку ні, чому, і що робити з інформаційним "шлаком". Ну, і звичайно, обов'язково потрібно висловлювати свою думку і враження, щоб виробник отримував зворотній зв'язок від споживачів і міг вжити належних заходів.
Lord of Boads, Дякую за відповідь.
Хочу додати, що особисто до вашого інтернет-магазину жодних претензій не маю. Окрім цієї ігри, купила ще декілька інших і обслуговуванням задоволена на 100%

Щодо різності нас усіх, не думаю, що варто вступати в дискусію. Рада, що ви спробували знайти «позитив» в цій ситуації й подивитись на неї з іншого боку. Особисто я не бачу жодних переваг у безкультурному спілкуванню і свідомому заниженню планки спілкування. Але нікого не збираюсь переконувати. Я отримала листа з проханням прокоментувати отримане замовлення, що я і зробила. Залишаюсь не задоволеною вмістом цієї гри та бажаю вашій компанії успіхів, більш якісних товарів та справді цікавих клієнтів.
Lord of Boads
Каменщикова Юлія Олександрівна, ще раз дякуємо за вашу щирість, свідому громадську та особистісну позицію, ваш час та можливість залишити відгук. Ми щиро раді, коли ви ділитеся своїми думками та враженнями, саме це й допомагає нам у майбутньому робити правильний вибір під час закупівель ігор та безпосередньо під час консультування клієнтів. На жаль, перечитати та переграти у всі ігри - життя може не вистачити, саме тому зворотній зв'язок кожного клієнта дозволяє краще розуміти суть та особливості окремих настільних ігор, кому які більше підходитимуть
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить

- самовывоз из магазина г. Киев, метро Оболонь, ул. Маршала Малиновского 12, ТРЦ "Метрополис", 3-й этаж;

- доставка курьером по Киеву - от 70 грн.;

- Нова пошта - от 40 грн.;

- УкрПошта.

При заказе от 1 000 грн. доставка за наш счет!

Подробнее о доставке

  • Наличными при получении;
  • Картой VISA/MasterCard в Рrivat24, LiqPay;
  • Через кассу или терминал самообслуживания "Приватбанк",
  • безналичный расчет.

 

Характеристики
Возраст 7-8 лет и старше
Количество игроков 3 и более
Время партии 30-45 минут
Рейтинг на BoardGameGeek 0.0
Язык украинский
Жанр Викторина, Казуальные (простые и быстрые), Простые правила, Разговорные
Тематика Жизнь людей, Развлечения, отдых
Наверх