Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Сезони (Seasons)

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Раз на три роки в королівстві Ксідіт проходить змагання за звання архімага. Найпотужніші чарівники з усіх навколишніх земель з'їжджаються, щоби поборотися за це почесне звання. Кожен може взяти із собою декілька монстрів і магічних предметів, якими й буде намагатися заробити якомога більше кристалів. Переможе, звісно, найсильніший, але й декілька хитростей не завадять у цій запеклій боротьбі. Як-не-як, змагаються чарівники, які знають толк у магії. І все це відбувається в серії Сезони, у яку ми вам і пропонуємо перенестись.

Цей дивний магічний світ

Серія Сезони складається з досить самостійної оригінальної настільної гри й із двох доповнень: Зачакловане королівство та Дорога долі.

Ксідіт стане приємним відкриттям для багатьох ‒ світ тут досить гарний, а різноманітні артефакти роблять його ще прекраснішим. Базова версія має не такі вже і складні правила. Залежно від вашого рівня ознайомлення із грою вам пропонуються три рівня складності: Учень чарівника, Чарівник і Архімаг. Останній варіант найскладніший, але й найцікавіший. Коли вже зіграєте декілька партій, однозначно радимо грати тільки з ним, адже він пропонує вам передавати карти за допомогою драфту. Ви відіграєте дві великі фази: прелюдії та, власне, сам турнір. Під час першої з них ви обиратимете карти, які гратимете протягом трьох ігрових років.

Найактивніша фаза ‒ це, звісно, сам турнір, під час якого ви будете кидками кубиків і розіграшем карт заробляти ресурси, покращувати свою силу мага, отримувати кристали та знищувати суперників. Без елементів повітря, води, землі та вогню ви не зможете використати своїх монстрів і ваші артефакти, тож продумуйте свої дії ретельно.

Що додають доповнення до настільної грі Сезони?

Обидва доповнення Дорога долі та Зачароване королівство пропонують вам поповнити ваш арсенал магічних предметів і монстрів новими представниками, що серйозно урізноманітнить ігровий процес і додасть немало нових стратегій у цій запеклій боротьбі. Окрім того, тепер кожен турнір ознаменується певним чаклунством, що змінить якимось чином ігровий процес.

А у вас є Равен Узурпатор?

Серія Сезони ‒ це неймовірний світ, у який хочеться поринути та повертатися кожного разу. Де ще ви зможете побавитися різноманітними магічними предметами та монстрами? Турнір буде гарячим і змусить кожного із учасників дістати не один туз із рукавів, якщо він хоче отримати перемогу.

 • Сезони (Seasons): «Дорога долі»
  Доповнення
  3
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Seasons (Сезони)
  Новинка
  3
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Сезони (Seasons)
  3
  3
  Артикул: CG_37
  1 850 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Сезони (Seasons): «Зачароване королівство»
  Доповнення
  3
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору