Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з популярних серій

Людині властиво звикати до хорошого. Вона вживається в долі героїв книг і фільмів. Так само близькими стають їй і персонажі настільних ігор, які останнім часом стали дуже популярними. Тому, якщо сюжет припав до смаку, хочеться його продовження. Саме з цієї причини такі популярні серії настільних ігор. Купити в Україні їх можна самих різних видів через наш інтернет-магазин Lord of Boards. У нас представлені улюблені нашим покупцям ігри у вигляді своєрідних серіалів. Це відмінна можливість розважитися, відпочити і вирушити у віртуальну подорож з героями, що встигли стати для гравців справжніми друзями.

Чому варто купити серії настільних ігор?

Дефіциту настільних ігор та інших розваг сьогодні не існує. Ринок навіть перенасичений пропозиціями. Але якщо вибрати і замовити серії настільних ігор в інтернет-магазині Lord of Boards, то буде набагато простіше шукати продовження для ігор які вже полюбилися. Ігри-ланцюжки дозволяють заново, в повну силу потрапити в полон тих емоцій, які гравець отримав при першому знайомстві з даною темою. Нові версії повертають інтерес до колишнього захоплення. Виходить, що серії настільних ігор, замовити з доставкою які можна в Lord of Words, стають частиною життя їхніх шанувальників. У нашому інтернет-магазині любителям таких довгограючих комплектів приходять повідомлення про надходження в продаж новинок. Також на сайті повідомляється про наявність продовження серій-хітів. Причому це не підроблені, а оригінальне видання. Вони поставляються в наш магазин виробником в перший же рік розробки і появи гри на ринку. Крім того, у нас представлені не тільки останні версії, але і попередні. Тому у нас серії настільних ігор купити можна від початкової до середніх і останніх варіантів.

Асортимент наших серій настільних ігор

Набори ігор, які є продовженням попередніх частин, в нашому магазині представлені досить широко. З них можна вибрати варіанти на будь-який вік учасників, на різну кількість учасників, а також в різних жанрах і на різну тематику. Виробники цих ігор – це топові вітчизняні та зарубіжні торгові марки. Вони гарантують максимальну якість кожного елемента гри. Їх сюжети продумані до дрібниць. Всі герої і антураж, в якому вони знаходяться, - все промальовано до найдрібніших деталей. Тому серії настільних ігор в каталозі нашого інтернет-магазину настільки широко затребувані. Якщо вас цікавлять творчі ігри, то вам точно сподобається Діксіт. До цієї гри можна складати будь-які асоціації, щоб домогтися максимальної кількості переможних очок. Приємно, що настолка поповнюється новими версіями, які є продовженням попередніх, але істотно перевершують їх по захопливості змісту і по дизайну. Ще одна серія настільних ігор, купити недорого яку можна в нашому магазині, - це Містеріум. Вона приверне увагу всіх, кого цікавлять примари, медіуми, екстрасенси, старовинні замки і різні містичні перипетії, які трапляються в них. Вибухові Кошенята - це серія захоплюючих пригод цих милих створінь. І це далеко не весь перелік представлених в нашому каталозі серіальних ігор.

Переваги настільних ігрових серій

Гра - це не просто пуста розвага, якщо вона правильно підібрана. Для дитини дошкільного віку вона взагалі є провідним видом діяльності. Для школяра таке заняття послужить відмінним інструментом для полегшення процесу навчання, пізнання навколишнього світу і освоєння азів досить серйозних наук. А якщо гра має продовження, то дитина, непомітно для себе, вживається в її сюжет і отримує потужний стимул для всебічного розвитку. Серії настільних ігор, вартість яких в нашому магазині набагато нижче ніж в середньому по ринку, доступні сьогодні будь-якому покупцеві. Оскільки вони розраховані на командні дії, то їх застосування сприяє розвитку комунікації, вмінню працювати в колективі, домовлятися, шукати виходи з різних ситуацій. Все це надзвичайно актуальні навички, опанувати якими важливо для успішної самореалізації.

Вгору