Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Воображарій

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Кожен, маленький він або вже великий, відповідальний дорослий, іноді занурюється в світ своїх мрій, придумує різні кумедні, особливі штучки, створює собі настрій, мріє і уявляє. І це робить наш внутрішній світ таким затишним і неординарним. Це та гра, в якій Ви можете трохи поділитися своїм світом з друзями і спробувати хоча б одним оком заглянути в світ друга. І все це у веселій, дружній компанії.

Настільні ігри цієї серії розвивають уяву, абстрактне мислення, креативність, сприяє розвитку емпатійного сприйняття, вчить діяти в межах правил, допомагає краще дізнаватися себе і розуміти того з ким йде гра. Гра здорово допомагає у взаємодії і спілкуванні.

хід гри

Для початку потрібно розкласти поле гри так, щоб з ним все могли взаємодіяти.

Колода карт перемішується і кожному лунає по 6 карт. Решта карт кладуться стопкою поруч з полем тильною стороною вгору.

Гравці не повинні бачити карти один одного.

Кожному з гравців дістається особиста фішка певного кольору, якої гравець буде ходити по полю. Всі фішки виставляються у кружка під номером "1".

За кольором фішок гравцям видаються жетони - 3, 4, 5, 6 або 7 - за кількістю граючих гравців.

Отже гра починається.

Той кому випало першим ходити (це можна визначити самостійно) вибирає одну зі своїх карт і придумує до неї асоціацію.

Припустимо асоціацією до карти певного виду стало "подарунок". Цю карту перший гравець кладе сорочкою вгору на стіл і вимовляє для всіх свою асоціацію до неї.

Решта гравців серед своїх карт шукають таку, яка найбільше асоціюється у них з "подарунком". І обрану карту кожен з учасників кладе сорочками вгору поруч з картою першого гравця.

Всі карти перемішуються першим гравцем і відкриваються.

Починається голосування. Кожен гравець знає яка карта його, але не знає інших карт. Серед усіх представлених карт гравці повинні вгадати карту першого гравця. Тобто уявити яка карта найбільше у першого гравця може асоціюватися з "подарунком".

Голосують гравці жетонами свого кольору, прикладаючи потрібний номер жетона до номера карти за яку вони голосують.

Далі гравці озвучують де чия картка і пересувають фішки на поле відповідно до правил. А правила такі:

Якщо карту ведучого вгадали всі гравці, то ведучий відступає на 3 кроки назад (або на 1 поле, якщо він не встиг просунутися далі 3 поля), всі інші стоять на місці.

Якщо карту ведучого не вгадав ніхто, то від відступає на 2 кроки назад, а інші йдуть вперед на ту кількість ходів, скільки людина вибрала їх карту.

У будь-якому іншому випадку кожен гравець, включаючи ведучого, йде на ту кількість ходів, скільки людина вибрала його карту. Крім цього, провідний і вгадали його карту йдуть ще на 3 кроки вперед.

Кожен раунд гравці добирають по карті із загальної колоди. Коли колода закінчується гравці дограють залишилися на руках картами. Коли всі карти розіграні гра закінчується. Перемагає той хто досяг кінця поля, а саме кола "Уже кінець" або просунувся далі за інших по ігровому полю.

Треба відзначити, що на поле є кола з усложнітелямі - це знаки питання, пір'ячко, глобуси, знаки "©" і паперові літачки. Кожен з них означає що просто так ви не пройдете цю клітку. Наприклад символ "пір'їнка" означає, що вам треба придумати або згадати риму або уривок пісні, що містить вашу асоціацію. Припустимо до "подарунку" можна згадати вірш з дитинства

"Ялинка, ялинка - краса

На верху горить зірка

А під ялинкою Дід Мороз

Він подарунки нам приніс! ".

Звичайно не обов'язково згадувати все вірш досить пари рядків. Головне щоб у вас склалося позитивне і творче настрій!

Ціль гри

Потрібно правильно відгадувати до яких картками відносяться чужі асоціації і так придумувати свої асоціації, щоб отримувати за них бали - ходи. Головна мета - встигнути дійти до кінця поля (гуртка "Уже кінець") раніше інших гравців або якщо це не вдається, то хоча б просунуться далі всіх по ігровому полю.

Для кого ці ігри

У серії є ігри, які підійдуть як для дітей (від 7 до 12 років), так і тим кому 13 і старше - підліткам, дорослим і так далі без обмеження.

У гру можуть грати до 7 осіб - за кількістю додаються в наборі фішок.

Ця гра розвиває уяву, абстрактне мислення, креативність, сприяє розвитку емпатійного сприйняття, вчить діяти в межах правил, допомагає краще дізнаватися себе і розуміти того з ким йде гра. Гра здорово допомагає у взаємодії і спілкуванні.

 • Артикул: 1574
  425 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 915167
  425 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору