Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри з серії Кишеньковий детектив

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дорожчі спочатку дешевші за назвою
Відображення:

Є декілька справ для справжніх детективів. Злочини відбуваються ледь не кожної хвилини. Деякі справи настільки заплутані, що поліції доводиться заручатися підтримкою професіоналів майстрів логіки та дедукції. У серії настільних ігор Кишеньковий детектив вам і належить розслідувати ці складні справи. Якщо ви не впораєтесь то ні в кого немає шансів. Тож збирайте невеличку компанію чи вирушайте на розслідування самотужки.

Декілька цікавих справ у ваших кишенях

Серія Кишеньковий детектив це компактні настільні-ігри квести, кожна з яких складається всього із 71 карта. Найважливіші та й, по суті, єдині правила в цій серії ні за яких обставин не перемішуйте карти в колоді та не проглядайте їх вміст, щоби не зіпсувати собі враження від усього ігрового процесу. Вам належить поступово відкривати нові карти, на яких і будуть подальші інструкції.

Загальна концепція всіх детективів досить проста відбувся злочин, який потрібно розслідувати. Обставини ж вас чекають абсолютно різні: від вбивства в університеті чи закладеної бомби на хімзаводі до журналістського розслідування під час фестивалю у провінційному містечку. У грі у вас буде тільки одна валюта це час, яким ви й будете розплачуватися за свої дії. А варіантів як повести розслідування у вас буде багато: допитуйте свідків, збирайте різноманітні навіть найдрібніші докази, вивчайте всі доступні джерела інформації. Окрім того, у вас завжди є можливість переміститися між локаціями, щоби ознайомитися з ними та зібрати необхідні дані. Головне уважно вивчайте текст на вже відкритих картах, адже помилка може дорого коштувати.

Як би ви не провели розслідування, воно колись закінчиться. Можливо, успішно, а, можливо, й ні. Фінал цієї заплутаної історії тільки у ваших руках, тож не витрачайте час даремно.

Пориньте у серію Кишеньковий детектив

Серія Кишеньковий детектив це карткові настільні ігри, де все потрібно робити так, як кажуть карти. Кожна справа унікальна і дозволяє вам відчути новий ігровий досвід. Наприклад, настільна гра Кишеньковий детектив. Справа №2: Небезпечні зв'язки пропонує вам відчути себе журналістами, а у грі Кишеньковий детектив. Справа №3: Час стікає цінна кожна секунда, адже бомба може вибухнути в будь-який момент. Компактність цих коробок дозволяє їх брати із собою куди завгодно та залучати до розслідувань хоч друзів, хоч усю сім'ю. Для серії Кишеньковий детектив неважливо, чи грали ви раніше в подібні ігри ви одразу ж опануєте ігровий процес і зможете отримати масу емоцій.

Вгору