У час новітніх технологій, кліпового мислення, надшвидкого темпу життя, відсутності повноцінного відпочинку, суміші роботи, кохання і особистого, розмитих меж між ними надзвичайно важливим стає можливість утримання фокусу уваги на чомусь головному.

І на перший план, звичайно, виходять міжособистісні стосунки: чоловіків і жінок, батьків і дітей. Як часто протягом дня ми телефонуємо близьким, щоб просто сказати, що любимо, що вони важливі чи якісь інші приємності?  Як часто запитуємо про їх  потреби та бажання у даний момент? Чи знаємо, що саме могло б підняти настрій та змінити ситуацію на краще?

Так, кожен це розуміє, навіть намагається робити певні кроки, та, на жаль, буденність і постійний поспіх роблять свою темну справу. Тому, перебуваючи у вирі повсякденних клопотів, людині потрібні певні інструменти, які будуть допомагати і нагадувати про найголовніше.

 

Найпростішим у використанні та найдоступнішим інструментом, звичайно, є нагадування у різноманітних форматах паперові записи і записочки, спеціальні програми на ПК і телефонах, у певній мірі карти візуалізації, афірмації, браслети, кулони… Та ми хочемо звернути вашу увагу на ще один легкий, доступний і, у той же час, приємний інструмент-нагадувач спеціальні настільні ігри, основна мета яких у простий, ненав’язливий і навіть жартівливий спосіб покращити комунікацію у парі. Вони дають можливість краще вивчити себе та свого партнера, поділитися своїми бажаннями та втілити це все у життя.

Чекова книжка бажань для НЬОГО та для НЕЇ дадуть змогу відчути себе у казці про золоту рибку.  З одного боку, ви можете вибирати бажання і очікувати виконання у вказаний вами час. З іншого бути тією самою золотою рибко, яка виконує бажання коханої людини.

Надзвичайно прості і зрозумілі у використанні  чекові книжки спрощують життя, адже підказують ідеї, як підняти настрій своїй половинці. Потрібно лишень відкрити чекову книжку, вибрати з переліку запропонованих 12 бажань те, що зараз вам імпонує, вказати бажану дату, час і… вручити чек коханому чи коханій.

Можна відкладати вечерю до найкращих часів, а отримавши чек    піти і отримати задоволення, а можна зробити день «упостільціваляшечок», коли так не вистачає тепла і спокою. Можна провести день за чиїмись правилами, а можна… Та багато чого! Адже завдання цих чекових книжок, в першу чергу, більше часу приділяти бажанням одне одного,  озвучувати і чути один одного, подарувати свою любов та увагу.

А от з грою «Для тебе» ви зможете дивувати один одного, готуючи сюрпризи і сюрпризики. У двох конвертах (рожевому і голубому) містяться 15 завдань-сюрпризів, які пропонується виконати задля своєї половинки. Вам лишень потрібно обрати найнай 10, які ви плануєте втілити у життя, і почати підготовку   десь трохи довшу, десь ні, адже фанти є різні.

 У грі навіть є підказки, як можна підготуватися до конкретного сюрпризу, десь навіть є інструкція, поради та корисні фішечки, за допомогою яких і справді можна здивувати свою половинку.

І найцікавіше те, що картки не можна показувати одне одному, то має бути сюрприз!

Крім того, трохи перчику додає магнітна дошка на холодильник, на якій потрібно відмічати виконані завдання. Адже переможець матиме право відкрити конверт «суперника» і вибрати бажання, яке хоче отримати.

Перемога є перемога, відмовляти переможцю не можна :)

Хоча, на нашу думку, немає перможців і переможених, адже основне задоволення отримають обоє у процесі, як підготовки бажань для своїх половинок, так і їх отримання.

Гра «Для тебе» та чекові книжки бажань підійдуть парам на всіх етапах розвитку відносин. Адже це ніби цікава пригода, що подарує вам незабутні враження, яскраві моменти, посмішки і позитивні емоції. Саме це дозволить змінити ракурс і розбавити повсякденність чимось яскравим, кольоровим та тим, що закарбовується у пам’яті як щасливі моменти життя.

Якщо у вас залишилися якісь сумніви щодо подарунку на День Святого Валентина, не вагайтеся — швидше телефонуйте! Ми з радістю допоможемо підібрати найнайкращий варіант саме для вас!