Найчастіше питання, яке виникає у наших клієнтів, фоловерів та поціновувачів настільних ігор – чим я можу бути корисним і як допомогти своїй країні, спільноті, усім, хто стоїть на захисті нашої незалежності і цілісності? Звісно, ми регулярно публікуємо інформацію про усі наші благодійні проєкти, збори й ініціативи на сторінках у наших соцмережах, та розуміємо, що часом можна пропустити, не побачити чи просто забути, де бачив. Отож, вирішили зібрати до купи в одному місці інформацію як про постійно діючі проєкти, так і посилання на регулярні актуальні збори. Тож як тільки маєте можливість і бажання – просто відкривайте і обирайте підходящий для себе варіант, який відчуло ваше серденько.

 

1. МІПЛО-СПРОТИВ

Хто ще раптом не знає, то це благодійна ініціатива, яку започатковано каналом Світ настільних ігор на підтримку наших котиків із ЗСУ. На сьогодні у рамках проєкту вже проведено 50 благодійних аукціонів, зібрано доволі суттєві кошти на потреби ЗСУ і зроблено вже багато добрих справ.

Ще з самого початку ми активно підтримували канал і словом, і ділом, та в час, коли у хлопців стало не вистачати ресурсів продовжувати, команда Lord of Boards запропонувала підхопити і продовжити цю потрібну і таку важливу справу. Ми, як ніхто, розуміємо, що будь-яка добра справа має жити та допомагати іншим. Враховуючи, що і наші сили не безмежні, до нас долучилися та завзято взялися допомагати з усім цим дійством студенти-волонтери Донецького національного університету, які навчаються на Факультеті інформаційних та прикладних технологій (Суліма Віктор, Лаптєва Марія та Уманська Анастасія). Так-так, саме вони перевіряють, фотографують, розподіляють усі настілкові лоти, виставляють та власне проводять кожен етап аукціону у Телеграм, слідкують за дотриманням правил, спілкуються з вами, ретельно пакують і відправляють усі посилочки.

 

Починаючи з 11 жовтня на кінець лютого нами було проведено вже 9 аукціонів, за цей час було продано 163 лотів на загальну суму 179 228,73 грн., і усі 100% отриманих коштів з допомогою благодійного фонду Діани Подолянчук було направлено на задоволення запитів наших відважних котиків із ЗСУ.

   

 

Як усе відбувається?

Перш за все, усі кошти (так-так, усі 100%) одразу направляються у перевірений часом і співпрацею благодійний фонд Діани Подолянчук, який активно співпрацює з підрозділами розвідки.

Весь благодійний рух та публікація аукціонів відбувається в спеціальному Телеграм каналі Міпло-спротиву.

Раз на два тижні у четвер на каналі з’являється публікація про черговий етап благодійного аукціону та виставляються лоти (які нам безкоштовно надсилають усі бажаючі, таким чином роблячи свій внесок у благодійність).

Кожен лот має стартову ціну і мінімальний крок. Щоб зробити ставку, потрібно написати коментар до лоту, на який ви бажаєте зробити ставку, і вказати вашу ставку (не меншу запопередню ставку + мінімальний крок лота). По завершенню аукціону перемагає остання найбільша ставка (дата завершення аукціону вказана під кожним лотом).

Організатори аукціону зв'язуються з кожним переможцем одразу по завершенню аукціону. Переможець переказує кошти за лот на Банку ініціативи «МІПЛО-СПРОТИВ», він же й оплачує доставку виграного лота.

 

Розклад благодійних аукціонів Міпло-спротиву на найближчий час:

51 етап: 13 березня – 17 березня

52 етап: 27 березня – 31 березня

53 етап: 10 квітня – 14 квітня

54 етап: 24 квітня – 28 квітня

55 етап: 08 травня – 12 травня

 

Якщо ви бажаєте відправити настільні ігри для благодійного аукціону, пишіть нам на пошту (lordofboards@ukr.net) чи у месенджери, менеджери радо нададуть усю потрібну інформацію. Не забувайте лиш зверху на відправленні чітко написати «Міплоспротив».

Отака от настілкова вигода для обох сторін: і ви граєтеся в настілочки, рятуючи свій здоровий глузд та перемикаючись від новин, і хлопчики в гарячих точках отримують свої дорослі «іграшки» - такі потрібні для збереження життя та нашої країни!

 

2. Оплатив передзамовлення - долучився до придбання FPV-дронів!

Відтепер з кожного оплаченого на нашому сайті передзамовлення настільних ігор БУДЬ-ЯКОГО видавництва по 20 гривень (одне передзамовлення - 20 грн) відправлятиметься на окрему спеціальну Банку для придбання FPV-дронів для наших відважних котиків. Ось так: і новиночку придбали за вигідною ціною, і задонатили, наближаючи нашу перемогу.

Ви - просто обираєте настільну гру, оформлюєте і оплачуєте передзамовлення на сайті, додатково більше нічого робити не потрібно! Щодня сума (20 грн помножена на кількість преордерів) з нашого рахунку перераховуватиметься на спеціальну Банку, а кожні два тижні (2 рази на місяць) ми будемо звітувати про зібрану суму.

 

3. Підтримка дітей наших полеглих оборонців та родин, чиї рідні перебувають або звільнені з полону

Маючи стільки потреб у такий нелегкий для всіх нас час, важко утримувати баланс і робити добрі справи у всіх напрямках, та ми все ж вирішили спробувати охопити основні. Тож окрім допомоги тим, хто щосекунди стоїть на сторожі нашого з вами життя і майбутнього, пам’ятаймо і про тих, кого, на жаль, близькі вже не зможуть обійняти... 6 грудня 2023 року ми запустили благодійну ініціативу на підтримку дітей наших полеглих оборонців та родин, чиї рідні перебувають або звільнені з полону.

На сьогоднішній день ми вже маємо 68 таємних Миколайчиків і зібрали 154 настільні гри - від Піцаманії і Турбозомбі до Challengers!, Каскадії та Капітанів зорельотів!

Усі бажаючі з промокодом StMykola40 можуть зі знижкою 40% придбати на нашому сайті настільні ігри видавництва Lord of Boards, які УВАГА! не відправлятимуться замовникам, а поїдуть одразу до своїх юних господарів!

  

 

4. Регулярні благодійні збори

Окрім вище зазначених ініціатив у наших соцмережах регулярно проходять збори на різну потрібну техніку та матеріали для підтримки наших відважних котиків. Усю актуальну інформацію по поточним благодійним зборам можна знайти тут:

Facebook

Instagram

Telegram

 

Якщо у вас залишились запитання – наші менеджери завжди радо допоможуть!

Дзвоніть – пишіть, ми впевнені, що РАЗОМ – все МОЖЛИВО!

 

Немає таких слів чи дій, які здатні втілити безмежну вдячність нашим Героям - військовим, лікарям, волонтерам, всім тим, хто щомиті боронить нас на лінії вогню ціною свого життя. Саме завдяки нашим нереальним відважним ми можемо щоранку прокидатися й продовжувати свою справу, працюючи ще більше і ще завзятіше, адже для наближення перемоги важливий внесок кожного!


Україна НЕЗЛАМНА, і тільки РАЗОМ ми здатні подолати будь-які випробування на нашому шляху до миру та процвітання.

Єднаємося заради ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні!

Героям Слава!