Так-так, нижче мова піде про добірку настільних ігор вартістю від 300 до 500 грн, яку можна використовувати для задоволення різних потреб – не лише для Таємного Санти, а й для будь-яких подарунків: корпоративних, для друзів, колег, як знак уваги тощо.

 

Ми спеціально зарання підготували цілий ряд добірок настільних ігор у різних цінових діапазонах, аби і роль Таємного Санти, і людини, що полюбляє радувати оточуючих, принесла задоволення дарувальнику, а сюрприз був справжнім, влучним і дотепним. Добірку настільних ігор вартістю до 300 гривень ви знайдете трохи раніше, а вартістю від 500 до 750 гривень – у наступній публікації.

 

Зберігайте, діліться з друзями і тим, кому буде корисним, плюсик у карму гарантовано ;)

 

Полетіли?

                  

Для любителів організовувати вибухові й незабутні вечірки, гучне застілля або круті корпоративи відмінним рішенням на подарунок буде «Зелений мексиканець», а для більш сміливих та шалених зустрічей підійдуть:

-       продовження самої веселої алкогри для компанії «Градус» - «Підвищуй Градус» 

-      всі варіації простої і відомої гри «Правда чи Дія»«Правда чи Дія: Для компаній», «Правда чи Дія: Дівич-вечір», ще є чудовий варіант для сімейного вечору «Правда чи Дія: Сімейна», і, звісно, не можемо не згади про існування «Правда чи Дія: Для дітей» (хоч це і не для самої шаленої зустрічі 18+, та іноді, аби вона таки сталася, спочатку потрібно організувати шаленість іншій віковій категорії 8+ )

                          

Божевільний вечір може бути гарантовано маючи просто «Шалені шкарпетки» - весела, цікава і проста гра для всієї родини або компанії, де все що потрібно - це знайти в шкарпетці потрібний предмет швидше, аніж це зробить команда суперника. Ну, ви ж розумієте, що докладати туди можна буде й незаплановані цікавенькі штуки (фантазія вам на допомогу ;) ).

          

Для тих, хто любить грати в команді, все пояснювати максимально коротко і швидко, сміятися від душі, ідеальною буде ціла серія загальновідомої гри на словесні асоціації «Аліас». Це досить проста словесна настільна гра, яка добре підходить для будь-якого віку та ігрового досвіду, а запропонований дорожній формат, що передбачає компактність, дозволяє брати гру із собою куди завгодно.

 

«Аліас чи Скажи Інакше. Дорожня версія» (Аліас компактний, Alias travel) (укр)

        

«Сімейний Аліас. Дорожня версія» (Family Alias Travel) (укр)

          

«Паті Аліас. Дорожня версія» (Аліас для вечірок компактний, Party Alias) (укр.)

               

Якщо ж до пояснення слів додати вгадування відомих кіногероїв і кумедних персонажів з мультфільмів, приправити завданнями на реакцію і блискавичний підбір слів з цікавих тем, отримаємо солідну коробочку, що точно заставить усіх посміхнутися, і не раз «Смайл» 

                        

Ще одна гра на швидкість і пояснення слів, та в якій вже потрібно вміти рахувати до 15 і трішки малювати називається «Контур (Kontour)». Компактний розмір, зручна залізна коробочка та прості правила (не дивлячись на різні рівні складності) роблять її максимально привабливою: маєте 30 секунд і не більше 15 прямих ліній, аби зобразити потрібне слово чи вираз. Слабо?

                   

Для тих, хто полюбляє поєднувати непоєднуване пропонуємо розглянути красиву залізну коробочку з такою просто-непростою назвою «Тема». Це досить легка настільна гра, у якій учасники будуть використовувати свою фантазію та вміння розуміти емоції одне одного: 110 невеличких карток з такими ж маленькими ілюстраціями, які можна трактувати залежно від уяви кожного окремого гравця. Усе починається із фрази “А що, якби...”, після чого може бути будь-яке продовження…

           

Для тих, хто завжди знаходить нестандартні рішення чи пояснення, хто інакше бачить щось звичайне і постійно креативить, або ж, навпаки, саме цій людині варто розвивати таку цінну і корисну навичку, оберіть просту швидку карткову гру «Креатив». 120 круглих карток із трьома зображеннями на кожній змушуватимуть поєднувати абсолютно різні речі разом. Окремий бонус гри - вона має два режими: кооперативний (гравці всі діють одночасно) та змагальний (кожен сам за себе). 

              

Тим, хто вважає, що незабутнім може бути вечір, де всі працюють злагоджено, примножуючи зусилля задля досягнення спільної мети, варто презентувати не менш цікаву швидку та веселу кооперативну настільну гру «Влучні підказки». Все, що вам знадобиться – це включити свою фантазію та налаштувати асоціативні ряди, адже потрібно одним словом-асоціацією поєднати два поняття, намагаючись допомогти своїй команді.

          

А от кооперативна гра «Сіміло» ще й перевірить дедукцію гравців та вміння мислити логічно. На столі буде 12 карт, попереду 5 раундів та лише один секретний персонаж, якого всі повинні вгадати, і саме той, хто знає, кого шукають, повинен допомогти іншим таки його знайти. Нічого не зрозуміло, але шалено цікаво, правда ж?

                      

Для тих, хто полюбляє складати історії та вигадувати, володарів великого словникового запасу або бажаючих його збільшити, для тих, хто любить асоціації варто звернути увагу на цілу серію кубиків Rory's Story Cubes. Кожен набір має свої унікальні зображення, що відповідають тематиці: перша допомога, первісний світ, астрономія, герої, подорожі, фантазії, містика, дії, докази, міфи. Ну а для шанувальників Бетмена і супер-героїв можна скласти свою історію про Бетмена, наприклад, почавши з фрази "На темних вулицях Готема ..." разом з набором Rory's Story Cubes Batman (Кубики Історій Рорі Бетмен).

                                 

Для любителів простих правил та швидких рішень, уважних і спостережливих, для будь-якого віку завжди гарний настрій подарують найпопулярніші у всьому світі ігри на швидкість реакції та уважність - ціла лінійка «Добль» (Dobble) 

       

-       класичний «Добль» 

-       для любителів усього живого «Добль Тваринний Світ (Dobble Animals)» 

-       для мультикоманів підійде «Добль Pixar (Dobble Pixar)» 

-       для шалених прихильників Гаррі Поттера є спеціальний «Добль Гаррі Поттер» 

-       «Добль Водонепроникний (Dobble Waterproof)»  стане у нагоді за будь-якої погоди.

                   

              

Якщо розглядати картинки не дуже до вподоби, а от швидкість реакції та кмітливість все ж таки любите перевіряти час від часу, незамінною стане незвичайна гра на спритність, яка розважить і дітей, і дорослих, та зробить будь-яку вечірку воістину феєричною «Хамелеони Ненажери (Sticky Chameleons)». І не забувайте, що не завжди потрібно бути найшвидшим, іноді винахідливість, вправність і оті липкі штуковини просто викрадають здобич з … язика суперника.

                     

Для тих, хто завжди впевнено доводить свою точку зору чи полюбляє візуальну гру кольорів і форм ідеальним подарунком стане настільна манюня, що вміє ідеально  оптично обманювати мозок, «Illusion» Річ у тім, що на кожній із 98 карт завжди присутні червоний, жовтий, зелений і синій кольори в різному співвідношенні. Побачити те, якого кольору більше, а якого менше досить непросто, але все стає ще цікавішим, коли доведеться порівнювати зображення між собою! Де відсоток червоного вищий серед декількох карток? 

                   

Для любителів кулінарних шедеврів і чогось смачненького на подарунок цікавим варіантом може стати яскрава швидка карткова гра з легким присмаком Сходу «Суші? Так! (Sushi Go!)» , у якій потрібно заробити якомога більше переможних очок за всі страви, що будуть розіграні протягом трьох раундів.

     

А для прихильників здорового способу життя і правильного харчування - краще запропонувати яскраву залізну коробочку з максимально підходящою назвою «Салат. Рецепт успіху (Point Salad)» , у якій кожна картка – це продукт із однієї сторони та рецепт із очками - з іншої. Ця невеличка карткова гра з нескладними правилами, максимально простим ігровим процесом, яка буде однаково цікавою різним поколінням та людям з різним досвідом у настільних іграх.

           

Як щодо захисту маленьких і знедолених? Не нервуйте, в нас є що запропонувати і для любителів тваринок.

Якщо до вподоби подорожі і екзотика, східні візерунки та мотиви, вам просто потрібна ...  «Голодна мавпа (Hungry Monkey)» , не справжня, звісно, вона й сита не дуже-то й безпечна. Це карткова гра, мета якої — позбутися ваших ручних карт з тваринами, що відрізняються своєю могутністю, і зібрати боби.

                    

Котики? Куди ж без котиків? Ні-ку-ди! І тут ми маємо пропозицію, що посміхне кожного котомана і котиколюбительку, хоча й назва настільної гри - гостренька.  «Sweet & Spicy. Битва котиків» — це карткова гра з блефом для 2-6 гравців, що навіть містить дитячий варіант Spicy. Пам'ятаєте дитячу гру "вірю - не вірю"? Ну от спробуйте обіграти один одного, по-дорослому, разом із карткою суперджокера.

                    

Ну а для тих, хто має власне господарство або ж вже планує, як облаштує все, ідеальним варіантом стануть такі рідні кожному ... «Курочки (Hens)» – карткова настільна гра, у якій гравці протягом партії намагаються створити якнайвигідніший курник з курочок одного виду, бажано ще й з рідкісними екземплярами.

              

Для тих, хто захоплюється історією чи просто полюбляє часи величі Римської імперії, хто бажає відчути себе самим Юлієм Цезарем чи просто мріє стати видатним полководцем та генієм військової справи, вступити у напружену битву, не залишаючи своїм супротивникам навіть шансу на перемогу, запропонуйте настільну гру «Лузитанія XXI». Імператор обирає трьох найкращих командирів і наказує їм зібрати найбезстрашніших легіонерів разом із найманцями, після чого чотири легіони будуть відправлені в Лузитанію для придушення опору, при чому сам Цезар очолить один із легіонів, оскільки більше не готовий зазнавати поразки. Гра змушує не просто навпомацки керувати картами, а продумувати кожен крок, вибудовувати власну стратегію та шукати способи перехитрити опонентів, оскільки тільки таким чином можна отримати вигідні комбінації та зібрати найсильнішу армію.

                   

Якщо ж більше до вподоби завзяті купці, таверни, збирання колекцій артефактів, тоді якомога швидше потрібно на ринок магічних предметів в Камелут. Таверна "Ухкітлива сова" і "Чорний кіт", оригінальний і цікавий ігролад, у якому поєднано механіку збору наборів (сетів) з механікою, яка змінюється гравцями протягом гри – з кооперативної до напівкорпоративної, все це у грі «Ринок Камелут (Kameloot)». 

                 

Не забули і про тих, хто всерйоз захоплюється східною культурою. Є настілки і про елегантних та витончених жінок, які володіють мистецтвом, музикою, танцями та різноманітними виставами та церемоніями, так-так, ви не помилились, це про гейш і їх найвідомішу вулицю у старій столиці «Ханамікоджі (Hanamikoji)». Гра розрахована виключно на двох гравців, які змагатимуться за прихильність семи видатних гейш, збираючи улюблений предмет для кожної. 

             

Або на самоті, або для більшої кількості гравців пропонуємо спробувати приготувати один із кращих раменів у світі з новиночкою «Рамен! Рамен! (Ramen! Ramen!)»Ця гра змусить вас відчути себе талановитим кухарем без потреби виходити з дому, однак існує одна проблема: ви і ваші колеги-кухарі домовилися, що той з вас, хто подасть найбільше чашок найкращого рамена, зможе забрати всі чайові за день. То ж вам потрібно не лише грамотно вибирати, які інгредієнти відправити в чашу, але й докладати зусиль, аби завадити супротивникові забрати очки раніше за вас. Весела гра з максимально простими правилами та з соло-режимом прикрасить будь-який вечір!

             

Ну і для поціновувачів сучасного ретро - для тих, хто ностальгує або просто з посмішкою згадує восьмибітні відеогри неодмінно пропонуємо швидку кооперативноу карткову гру «Level 10. Десятий рівень», у якій гравцям треба спільними зусиллями допомогти відважному Лінку здолати посіпак лорда Ґанона й пройти всі 10 рівнів у 5 світах. Гравці по черзі викладають карти в 5 рядів. Кожен ряд – це один зі світів. Гравці перемагають, якщо їм вдається викласти 40 карт рівнів і 10 карт перезапуску. Якщо один з гравців не може викласти карту в свій хід, команда (і Лінк) відразу програє.

           

А якщо раптом ви так і не змогли спинити свій вибір на чомусь конкретному із поданого вище переліку, ми і тут маємо для вас універсальне рішення - просто придбайте у нас  «Подарунковий сертифікат» на 500 грн або будь-яку іншу бажану суму.

 

Детально вивчайте, обирайте, готуйтеся, чекаємо на ваші замовлення.

Ну і звісно ж, помчали робити наступну добірку на бюджет від 500 до 750 грн.