Велика панда уже давно є символом Всесвітнього фонду дикої природи. Напевно, всім відомо, що ці чорно-білі ведмедики поступово зникають. Людство з різних куточків нашої планети намагаються всіляко цьому запобігти. На жаль, є й такі, що використовують їх рідкісність собі на користь – полюють і здобувають рідкісне хутро. Та небайдужих людей набагато більше – і вони готові всіма можливими способами врятувати цих милих істот від повного зникнення. Навіть світ настільних ігор не залишився осторонь. Американець Джо Хопкінс у 2020 році створив чудову настільну гру Endangered, яку наша компанія Lord of Boards взяла на локалізацію. Та й без доповнення Endangered: Сценарій великої панди теж не обійшлося. Тепер ви готові докласти зусиль, щоби ці тваринки продовжили існування на нашій планеті.

Багатьом тваринкам необхідна допомога

Зустрічайте перше доповнення локалізації компанії Lord of Boards до кооперативної настільної гри Endangered під назвою Сценарій великої панди. Ігровий процес не змінився – лише додалось чимало свіжих компонентів, що будуть корисними в досягненні нових цілей. Серед них знайдеться і лист сценарію зі всіма важливими моментами для підготовки, і карти впливу гігантської панди, і навіть фігурки цих милих тварин. Звісно ж, і умови порятунку панд змінились – тепер вам доведеться будувати для них прихистки, аби вони могли продовжувати своє існування.

Автором цього доповнення є той же американець Джо Хопкінс, який займався створенням оригінального проєкту. Художнє оформлення йому забезпечив Бен Флорес. Головний склад залишився незмінним, тож не було причин сумніватися в успіхові.

А як щодо правил? Їх теж ніхто не чіпав. Як і раніше, учасники намагатимуться спільними зусиллями врятувати тварин від знищення. Для цього необхідно, аби четверо амбасадорів ООН проголосувало за вашу резолюцію. Паралельно з тим потрібно ще й забезпечити розмноження тварин і запобігти їх зникненню.

Гравці проходитимуть серію раундів-років. Кожен із них відіграватиме п’ять фаз:

Виконання дій за допомогою кубиків і карток;

Розмноження тварин;

Знищення ареалів існування звірів;

Випадкова подія з колоди впливу тварини;

Завершення ходу.

Тепер і панд рятувати будемо

Новий локалізований набір Endangered: Сценарій великої панди дозволяє вам урізноманітнити ігровий процес. Саме таку функцію й повинно виконувати хороше доповнення – робити оригінал цікавішим і варіативнішим. Та й зоозахисна гра без головного символу – це справжній гріх. Тепер же й у вас є всі можливості, аби докласти зусиль до порятунку панд. І ми, Lord of Boards, дійсно раді, що маємо можливість подібні коробочки локалізувати та дарувати українським прихильникам.