Кожен новий фільм кінокомпанії MARVEL – це справжня подія для всього світу. Навіть якщо ви абсолютно не цікавитесь коміксами, хвиля популярності супергероїв і всього, що з ними пов’язано, дісталася й до вас. Хоча й важко повірити в те, що ви ніколи не чули про Залізну Людину, Капітана Америка, Людину-Павука й інших персонажів.

Одним із найяскравіших моментів у світі кінокоміксів стало те, як Танос збирав Камені Нескінченності. Його мета була простою – одним клацанням пальців знищити половину життя у Всесвіті. Ці події й були перенесені в нову локалізацію від компанії Lord of Boards під назвою "Рукавиця Нескінченності". Відважні герої мають останній шанс, щоби зупинити титана. Хоча він уже доволі близько до здійснення свого задуму…

Хтось хоче клацнути пальцями?

"Рукавиця Нескінченності" – це карткова настільна гра для компаній із серії "Листи закоханих". Тематика цього разу зовсім інша – замість придворних інтрижок декілька сотень років тому переносимося у супергеройський всесвіт, де людям загрожує небезпека. Добре, що є відважні супергерої, які готові впоратися зі всіма складнощами.

Якщо ж говорити про ігровий процес, то й він не ідентичний оригіналу, хоч і має багато подібного. Так у партії завжди буде 2 сторони – комусь доведеться взяти на себе роль безумного титана Таноса, який намагається зібрати всі 6 каменів нескінченності. Інші персонажі намагатимуться йому всіляко в цьому завадити.

Листи захоханих різними бувають

Імена розробників настільної гри "Рукавиця Нескінченності" уже відомі для тих, хто слідкує за нашими проєктами. Сейджі Канаї та Александар Орлофф найбільш популярні завдяки раніше згаданій грі "Листи закоханих", яку Lord of Boards локалізували у 2021 році. Вони вирішили продовжити свою успішну серію, створивши черговий тематичний набір.

Окремо варто сказати про Сейджі Канаї. Раніше він уже займався створенням десятків особливих ігор з серії "Листи закоханих". Є настілки, які відсилають гравців до коміксів про Бетмена, до творчості Толкіна та Лавкрафта та до багатьох інших тем. Також відмітимо, що в нього є власна компанія Kanai Factory, від імені якої він видав чимало оригінальних проєктів. Він доволі активно створює нові настілки, не плануючи зупинятись. Так на 2022 рік уже є у планах випустити вельми амбітну гру Hizuru.

Хочеться вже полювати за каменями

Як і в будь-якій іншій настільній грі, у "Рукавиці Нескінченності" все розпочинається з підготовки до партії. Гра доволі швидка та має не так і багато компонентів, тож це не займе у вас багато часу. Хтось із учасників бере на себе роль Таноса. У нього буде власна колода, із якої потрібно взяти 2 карти на початку партії. Усі інші гравці користуватимуться стосом супергероїв, звідки отримають лише одну картку. Жетони сили розміщуються в центрі столу, щоби всі могли зручно їх дістати. Буде і спеціальний трек, який відраховуватиме життя героїв і Таноса.

Як уже було сказано, за столом буде дві команди – супергерої та Танос. Партія завершиться, коли якась зі сторін втратить усі свої життя чи безумний титан матиме 6 каменів нескінченності.

То як усе тут відбувається?

Усі гравці, незалежно від команди, виконуватимуть свої ходи по черзі. Починає завжди Танос. Далі алгоритм максимально простий: узяти карту зі своєї колоди, а потім зіграти щось із руки. Можливі й різні ефекти, які змусять скидати карти, повертати їх назад до колоди та перемішувати її. Таким чином ваш стос ніколи не закінчиться, що незвично для прихильників "Листів закоханих".

А ще на вас чекає багато битв. Куди ж без подібного в супергеройській грі? Для цього доведеться порівнювати карти на руках. Але будьте обережні, адже в такому випадку є шанси позбутись свого героя, злодія чи якогось із каменів. За це ще й життя втрачається, що веде до поразки. Добре, що існують жетони сили, які можуть змінювати ситуацію за столом на вашу користь.

Будьте завжди обережні з тією інформацію, якою володієте. Для чесної та цікавої гри важливо, аби герої не розповідали про картки, які бачили в руці Таноса. Всі висновки повинні базуватися на загальновідомій інформації – усі розіграні картки завжди відкриті.

А можна детальніше про карти?

Ті, хто раніше грав у "Листи закоханих", знають, що найцікавіше тут – це карти та їх властивості. Як ви розумієте, якщо колод дві, то й варіативність в особливостях кожного персонажа більша. Розпочнімо з героїв. Деякі персонажі даватимуть можливість вгадувати карти на руках титана та перемагати їх, дозволятимуть дивитись у його руку, битися з Таносом, отримувати жетони сили та розміщувати картки в колоді в будь-якому порядку.

У Таноса все ще цікавіше, адже йому потрібно назбирати 6 каменів нескінченності. Відповідно, частину його стосу складають саме вони. Та й ці камінчики мають властивості. Є ті ж самі вгадування карт опонентів, хитрі та звичайні битви (і навіть декілька за хід), отримання жетонів сили та розміщення карт у вашій колоді у потрібному порядку. Не сумнівайтеся – він один, але має сотні способів отримати перемогу. Тільки у нього є можливість вибрати переможну тактику – знищувати ворогів чи накопичувати камені.

Не дайте Таносу клацнути пальцями

Фанати завжди раді, коли декілька їхніх улюблених хобі змішуються між собою, створюючи щось нове в рази крутіше. Так і любителі коміксів і настільних ігор точно отримають задоволення від проєкту під назвою "Рукавичка нескінченності". Це ті ж самі "Листи закоханих", але з вагомими змінами в ігровому процесу. Дійсно цікаво розділитися на команди та поборотися за перемогу у прямому конфлікті. І ніколи ж не знаєш, чого очікувати від суперників.

Саме успіх "Листів закоханих" і дозволив дарувати фанатам настілок в Україні нові подібні проєкти. І ваші Lord of Boards цьому несказанно раді! Ми прагнемо наситити ринок ігор яскравими й різноманітними українськими примірниками. Хай у нас завжди буде надто великий вибір, коли ви хотітимете купити якусь настілку. А ми будемо для цього докладати максимум зусиль.