Хто з нас не любить свята? А хто не любить отримувати подарунки? А як на рахунок - робити подарунки?

День усіх закоханих уже стрімко летить до нас на хмаринках-сердечках з маленькими Купідончиками на чолі.

Вибір подарунку, особливо для коханої людини - це цілий процес, тим паче, якщо це має бути своєрідне освічення у коханні. У нашому магазині ви знайдете подарунок до будь-якого свята: цікавий, тематичний, на будь-який смак і бюджет. Ми вам радо допоможемо з вибором, ще й гарнесенько і з любов’ю запакуємо у святковий папір.

Повернімося до свята усіх закоханих та настільних ігор. Усі так звані "лав ігри" по суті своїй мають декілька основних напрямків:

- на поглиблення відносин у площині "я і ти — особистості", через пізнання бажань один одного, захоплень, відверті розмови на різноманітні теми, які в буденному житті не встигаєш обговорити, урізноманітнення способів провести час разом,

- на розширення меж пізнання один одного в інтимній сфері через завдання на тілесний контакт, цікаві пропозиції і варіанти дослідження тіла — свого та партнера, елементи гри, несподіванок та приємних сюрпризів.

Усе це однозначно зміцнить ваші стосунки, додасть нових фарб і відтінків, яскравих емоцій та гострих відчуттів, пустощів і пестощів, можливо полоскоче і здивує, а можливо і відкриє вас одне одному по-новому.

 

З чого ж почати? Та з початку, з самого простого ненав'язливого і, разом з тим, незвичайного. Це однозначно чекові книжки бажань, які можуть бути як самостійним сюрпризом, так і приємним доповненням до подарунку, що однозначно здивує отримувача.

   

Є Чекові книжки бажань для неї і для нього - такі собі мімішні нагадування своїй половинці про особисті бажання з ноткою гумору, що круто лоскоче особисте его і надає змогу відчути себе Алладіном. Усе просто: відкрив, вибрав, замовив, і насолоду від здійснення отримали обоє.

  

Якщо хочеться більше пікантності - візьміть Чекову книжку пристрасних бажань, у якій бажання поділені на 5 категорій: Прелюдія, Пестощі, Експерименти, Рольові ігри та Екстрім. Така книжка неодмінно сподобається парам, сповненим пристрасті та готовим до нових експериментів.

Романтика та час для спілкування, не лише виконання бажань, а й хвилююче очікування і приємне здивування від сюрпризів - це все про ігри "Для тебе" та "LOVE Фанти: Романтік". Усередині коробок на вас очікують два конвертики (для нього та для неї), у кожному з яких 15 (у LOVE Фанти - 20 ) завдань-сюрпризів різної складності, які потрібно буде підготувати та втілити у життя для своєї половинки. До кожного завдання необхідно готуватися, щоб його втілення в життя стало справжнім подарунком. Та не хвилюйтеся, у кожному завданні є не просто підказка, а навіть запропонований можливий план дій ;)

Якщо ж ваша фантазія - то невичерпне джерело сюрпризів, і з організацією цікавих, неординарних побачень ви справляєтеся з легкістю, пропонуємо захопити із собою гру "Ти і я". Це такий собі "домашній психолог", який нагадає вам про ваші бажання, вподобання, дасть змогу глибше пізнати один одного, поділитися яскравими спогадами та почуттями, почути відповіді на такі нескладні, в той же час, такі важливі питання, які за швидким плином життя часто залишаються без відповідей.

Ще одна гра з надпростими правилами - це "Правда чи Дія: Для пар", головне правило якої - розслабитися, бути чесним і розкутим. Це свого роду гра-виклик, для себе, для своєї половинки, для близьких друзів, адже ви зможете поспілкуватися на навколосексуальні теми не лише вдвох, а й навіть у колі друзів. Усе просто: по черзі питаєте один одного: «Правда чи дія?» і витягуєте стік із тубуса, і, якщо обрали "правда" - відповідаєте на питання з червоної сторони, наприклад: "Якби ти могла/міг вибирати найсексуальніше вбрання, що б це було?". Якщо ж обрали "дія" - виконуєте завдання на фіолетовій стороні, наприклад: "Виконай танець живота". Буде багато цікавих відкриттів, гарантуємо ;).

Якщо ж святкуєте День закоханих на гучній вечірці і вам зовсім не до усамітнення та розмов про особисте, то у нас є й любовно-настільні ігри з нотками інтиму для вечірок, на яких варто нестримно веселитися, забувши про сором’язливість, комплекси та правила етикету. Для початку - командна гра "Еродит" , у якій всі учасники поділяються на команди, обирають колір фішки, якою будуть ходити (форма фішки та поле — досить символічні і відповідають тематиці) і по черзі кидають кубик, витягуючи далі карту з колоди кольору грані кубика, що випала. Кожна колода відповідає за щось своє, наприклад, рожеві карти - "показати", жовті - "намалювати", а сині - "пояснити". Ще веселіше стає завдяки спеціальним картам "емоції", "дії" і "обережно, треш!". Озброївшись усім цим, у гравця є лишень хвилина, щоб пояснити загадане слово чи вираз своїй команді! Такий собі Еро-Аліас виходить.

Якщо ж бажаєте добре полоскотати нерви, поворушити звивинами та додати швидкості і драйву, обирайте "Кортекс 18+: Битва розумів". Той випадок, коли назва гри цілком і повністю відповідає своєму наповненню і процесу, а візуальне наповнення - віку 18+. Будуть картки із різноманітними завданнями, які потрібно вирішити швидше за інших, зібрати дві штуки з однієї категорії завдань, щоб обміняти лише на чвертинку мозку. Ну, ви зрозуміли, бажано таки отримати в результаті цілий мозок ;) Родзинкою гри - є тактильні картки, які добре потрусять вашу уяву та забезпечать гарний настрій усім оточуючим!

Десь у цьому місці чи то романтичі, чи то веселі компанійські вечори починають плавно перетікати у ночі, вже з елементами ігр трішки іншого характеру. Якщо до розмов на пізнання один одного додати трохи пікантності - пестощів, любощів і навіть цікавих "інтимних сценаріїв", то отримаємо "LOVE Фанти: 69 або ігри у ліжку" з колодами різного напрямку і складності. Такого формату ігри мають на меті зробити увесь процес пізнання один одного (як психологічного, так і у інтимній сфері) максимально невимушеним, цікавим та приємно-протяжним.

Урізноманітнимо весь процес - змішуємо оригінальний "барабанчик", картки різної складності та деякі необхідні для виконання завдань аксесуари, і отримуємо надзвичайно стильні, ще й з англомовним перекладом "LoveSpace" або "VanderSex". Готуйтеся, що спати вам не захочеться ще довгенько, хіба що трішки, для відновлення сил.

Щось більш просте, проте не менш пікантне, щоб і емоції, і відчуття? Це все про "Правда чи Дія: Камасутра": обираємо стік, виконуємо необхідне. Легко, зрозуміло, без "зайвих реверансів" і ... дуууууже насичено і відверто. Максимально зручний формат у подорож, на відпочинок, на подарунок.

Ну і для повноти охоплення, щоб відчути себе володарем часу і насолоди, однозначно порадуйте себе і свою половинку яскравою грою "Сексополія". Так, усім відома "Монополія", то її даааааалекий прапрародич, і вам доведеться збагачуватися, володіти і поступатися, підкорюватися і домовлятися, при чому не про гроші та нерухомість, адже нащадок є надсучасним, стильним і з "перчиком".

 

Тож обирайте власний варіант вечору, поєднуйте, міксуйте, насолоджуйтеся товариством один одного.

І нехай кожна хвилина, проведена разом, залишить незабутні приємні спогади!