З 26 по 29 березня у Міжнародному Виставковому центрі проходив «BABY EXPO 2019»— найбільший в Україні Форум товарів для дітей, який з 1996 року збирає на своєму майданчику виробників, дистриб’юторів, експортерів, імпортерів та рітейлерів дитячих товарів. Форум BABY EXPO сертифікований Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI). Щорічно на BABY EXPO більше 300 експонентів з України, Італії, Іспанії, Естонії, Польщі, Турції, Китаю, Біларусії та Молдови представляють близько півтисячі брендів дитячих товарів.

Звичайно ж, і ми, перебуваючи у постійному пошуку новинок та цікавостей, не змогли пройти повз цю подію. Нам пощастило, адже ми потрапили у той часовий проміжок, коли людей ще не так багато, і можна все детально і спокійно роздивитися, розпитати, дослідити і, чого вже там гріха таїти, награтися досхочу. Все випробовуємо на собі, а якже інакше?

Побачили багато цікавинок і, детально дослідивши представлений асортимент нашого сегменту ринку, черговий раз пересвідчилися у тому, що ми співпрацюємо з найкращими. Було надзвичайно приємно побачитися з улюбленими партнерами, пообійматися, ознайомитися з новинками, дослідити прототипи майбутніх ігор та обговорити подальші спільні можливості та корисності. Подробиці про це ви дізнаєтеся згодом, а зараз трошки про те, якими ж новинками порадують всіх нас наші рідні вітчизняні виробники.

         

Незабаром будуть стрибати від щастя всі веселі компанії і тим паче компанії, яким дуже хочеться веселощів. Адже сезон пікніків-шашликів-відпочинку вже на кінчику носа! У недалекому майбутньому ми зможемо насолодитися настільно-застільною грою «Градус» не лише російською, а й рідною мовою! Враховуючи тематику гри, я лишень можу уявити собі формулювання окремих завдань: вже у процесі їх зачитування компанія буде не «за», а «під» столом від реготу. «Градус» - то справжній скарб для будь-якої компанії! Також «Бомбат Гейм» обіцяє порадувати нас новенькою грою - легкою, веселою та звичайно-незвичайною, інформація про яку для широкого загалу поки щозалишається страшенною таємницею. Ми уже в очікуванні, а ви?

         

Надзвичайно радісні новини для прихильників і «користувачів» розвиваючих зошитів з математики та логіки Ольги Гісь «Планета міркувань». Тепер і діти, і викладачі зможуть продовжити навчання разом з кумедними героями зошитів під час … настільної гри! Вже найближчим часом від самої авторки «Планети міркувань» та вітчизняного розробника і виробника Бюро ігр «ТАКА МАКА» у продажу з’являться такі ігри: «Дві курки», «Груші на вербі» та «1+1». Прототипи ігор кожен бажаючий міг побачити на BABY EXPO, а ми не тільки бачили на власні очі, а ще й мацали, і навіть трохи грали. Щиро зізнаюся, я навіть пожалкувала, що коли мої діти пішли до школи, не було таких ігор, у той же час - зраділа, адже сьогоднішні педагоги мають ТАКІ можливості щодо використання ігор під час навчального процесу, було б лишень бажання! 

        

Надзвичайний кайф отримали і від прототипу крутяцької гри про космічних істот (нереально якісна і яскрава графіка) «МарсоЛови», а скільки варіацій ходів, стратегій і як все летить шкереберть, бо хтось з героїв перейшов на наступну клітинку, посунувши твого, і скинувши у пастку зовсім неочікуване створіння! Тут реально є над чим помізкувати, спробувати врахувати можливі випадковості і від того боротьба стає ще цікавішою і запеклішою! Ну а дорослі зможуть перевірити свою здатність до чіткого розрахунку, власну інтуїцію та спробувати осідлати її величність Випадковість у ще одній новій грі - «Салон Пана Фарта». Відчуваю, що то буде така сама ситуація (з «Симіно» доречі вже!) як із зернятами: як візьмешся, то не можеш спинитися, доки не закінчаться, а потім … швиденько потюпцем біжиш за наступним мішком, бо ж смакує! 

   

Бачили ще багато нового і різного. Сподобалися і цікаві розмальовки з багаторазовими наліпками, дитячі «тату-переводки», головоломки і логічні задачки, ігрові ребуси і, навіть, резинові качечки ;) Щось із цього обов’язково з’явиться у нас на сайті, от лишень качечки, то все ж для душі, а не для продажу. Хоча … життя таке буремне і непередбачуване!

То ж слідкуйте за новинками на нашому сайті та у соцмережах!