Найцінніше у житті для кожного - це сім'я, місце, де тебе люблять, цінують та завжди чекають, де тепло душі і спокійно серцю. І що може бути кращим за затишний сімейний вечір за настільною грою? Тільки, коли ігор не одна, а декілька😂 Своя ігротека (певна кількість власних, домашніх настільних ігор) - це дуже зручно і вигідно. Адже сімейні ігри - це найбільш універсальні настолки, у які із задоволенням можна зіграти з друзями, дітьми, батьками та всіма разом. Тож сьогодні пропонуємо вам найбільш популярні ігри, що посідають перші місця у всіх ТОПах настолок для родини.

 

Спочатку згадаємо класику.

"Каркасон" - це легка невимушена гра; містобудування з механікою розміщення робочих. За більш, ніж 20 років існування гра не лише не втратила інтерес прихильників, а навпаки, вже розроблено аж 17 доповнень! 

"Ticket to Ride" - захоплююча атмосферна гра про побудову залізниць, створена Аланом Р. Муном. Уже в рік випуску гра була удостоєна безлічі нагород, в тому числі "Відкриття року", "Краща настільна гра року", "Краща настільна гра для всієї родини". Можна сказати, що це магічна гра)) Адже "Ticket to Ride" - це гра, що подобається всім, та закохує в світ настільних ігор. Якщо ви залучаете до гри людину, яка ніколи не грала в настолки, обов'язково зробіть це разом з "Ticket to Ride". Колись, ця гра полонила нашу душу, заволоділа розумом та вільним часом, що в подальшому призвело до безмежної любові до настільних ігор, яка вилилась у наш магазин.

      

Наймальовничіші настільні ігри "Імаджинаріум" та "Dixit" , де кожна картка - витвір мистецтва. Ігри на асоціативне мислення, що підійдуть для людей будь-якого віку, професіної приналежності, різних вподобань та світогляду. Це настільні ігри для душі, для приємного проведення часу у великій компанії або у вузькому сімейному колі. Ігри, у яких можна добре посміятися, злегка посумувати та дізнатися багато нового про себе та близьких.

   

Сімейні ігри - це про спілкування: між собою, з оточуючими, у колективі та у суспільстві вцілому. В житті існує безліч ситуацій, у яких ми маємо вміти домовлятись один з одним, розставляти пріоритети, розрізняти правду й щось схоже, а іноді - навіть блефувати. І прокачати ці життєво необхідні навички ми можемо з грою "Шериф Ноттінгему". Це весела компанійська гра, чимось схожа до "Вірю-не-вірю". Дії настільної гри відбуваються біля міських воріт, де розмістився нахабний товстий Шериф. Щоб провезти у місто свої товари, вам доведеться викручуватися, хитрити і блефувати, говорити правду - та чи повірять? А іноді, змушені будете навіть заплатити шерифу-хабарнику! Чим більше легальних і контрабандних товарів вам вдасться провезти, чим більше золота виторгувати, тим більше шансів на перемогу в грі.

Без зайвих слів - чудова сімейна гра "Селестія", атмосферна пригода, сповнена непростих випробувань і пошуків скарбів. Це гра, у якій у всіх учасників є спільна мета, але переможець до кінця партії буде лише один. Активна взаємодія, блеф, хитрощі, тактичні дії - і захоплююча подорож гарантована! Станьте капітаном повітряного судна і намагайтеся провести його крізь усі перешкоди, відкривайте нові міста і заробляйте переможні бали! Чи повірять вам пасажири, чи зійдуть на берег? Чим довше триватиме ваша подорож, тим дорожчими будуть знайдені скарби.

   

У широкому родинному колі не обійтись без гомінких вечорів, гучного спілкування та дзвінкого сміху, чи не так? Саме для таких яскравих сімейних та дружніх зустрічей існує "Кольт Экспресс" - авантюрна настільна гра, дії якої відбуваються на Дикому Заході. Гравці стануть грабіжниками, що першими мають схопити якнайбільше багатств, та не потрапити до рук шерифа.

У 1899 році банда грабіжників нападає на пасажирський потяг у Великих рівнинах Нью-Мексико. Гравцям пропонується виступити у ролі даних розбійників і схопити якомога більше гаманців, коштовностей і кейсів з шахтарською зарплатнею. Проблеми будуть створювати інші, не менш жадібні бандити, а також відважний шериф Сем Форд.

 

Ну і про новиночки.

Найкращою грою 2020 року, яка зайняла перші місця у 7 номінаціях найвідомішої премії BoardGamesGeek, у т.ч. найкраща стратегічна та найкраща сімейна гра, стали "Крила". Це змагальна стратегічна настільна гра, у якій ви перетворюєтеся на любителів пташок, дослідників, орнітологів та колекціонерів, що намагаються віднайти та заманити найкращих пташок у свої заповідники дикої природи. Гравці приманюють пташок їжею, випускають їх у природнє середовище і навіть несуть яйця!

  

Ще однією ТОПовою новинкою серед цьогоріч локалізованих сімейних ігор є "Кланк". Ваша мета - зібрати якомога більше багатства, залишитися живим і вибратися на поверхню землі, пройшовши через безліч перешкод. Ви зможете битися з чудовиськами, забирати коштовності і долати перешкоди, звичайно, якщо володієте певними картами, тому розраховуйте свої ходи і сили, складайте оптимальний план просування картою підземелля - і нехай вам щастить!

Добірка сімейних ігор була б неповноцінною без кооперативної гри, у якій всі гравці взаємодіють, як одне ціле заради спільної перемоги. Кращим варіантом такої гри є "Пандемия". Мета всіх гравців одна й та сама - не дати світу заразитися небезпечними хворобами. Тут у вас не буде суперників і конкурентів, адже усі ви - одна велика і дружна команда, у якій ви можете опинитися диспетчером, доктором, вченим, будівельником або дослідником.

  

Бюджетним, проте не менш цікавим і веселим варіантом сімейної настолки стане гра "Продано". Це динамічна азартна гра-аукціон, у якій у якості лотів виставлена ​​нерухомість: можна стати щасливим володарем затишного замку у горах або ... собачої будки, вигідно продати космічну станцію, індійський вігвам, бунгало на острові або ж дерев'яний туалет🙈. А потім гравці намагаються якомога вигідніше обміняти свою нерухомість на грошові чеки. Не важко здогадатися, що виграє учасник, який заробив більше всіх.

         

Ну і для любителів позмагатися у точності, швидкості та кмітливості, поряд з відомим "Твістером" шаленої популярності набирає гра "Класк". Гра, що переросла у вид спорту, який стрімко розвивається, по якому вже навіть проводяться світові чемпіонати! Це свого роду щось середнє між настільним футболом та аерохокеєм, проте більш зручна і компактна. Все дуже просто: загоніть м'ячик у лунку суперника та намагайтеся не зібрати на власному джойстику 2 магнітних елемента. Легко? То вперед!

Якщо ж ви бажаєте підібрати щось для особливого випадку, є якісь побажання та вимоги до майбутньої улюбленої настільної гри, не зволікайте - телефонуйте: 0689418090, 0639418090, робіть замовлення у нас на сайті lordofboards.com.ua і ми з радістю відправимо ваше замовлення у любий куточок світу. Доставка настільних ігор по Україні: Київ, Харків, Дніпро, Львів, Суми, Одеса, Вінниця, Запоріжжя, Миколаїв, Черкаси і не тільки.

Ми неодмінно підберемо щось цікаве саме для вас!