Наша культура багата на різноманітні свята і ось уже майже на носіДень усіх закоханих. Що подарувати своїй половинці особливого, небуденного, щоб здивувати, та все ж з користю? Миточно знаємо!

Повірте, в нашому інтернет-магазині ви знайдете подарунок до будь-якого  свята: цікавий, тематичний, на будь-який смак і бюджет. Ми вам радо допоможемо з вибором, ще й гарнесенько і з любов’ю запакуємо у святковий папір.

Тепер про любов… Усі так звані «лав ігри» по суті своїй мають декілька основних напрямків: на поглиблення відносин у площині «я і тиособистості», через пізнання бажань один одного, захоплень, відверті розмови на різноманітні теми, які в буденному житті не встигаєш обговорити, урізноманітнення способів провести час разом, та на розширення меж пізнання один одного в інтимній сфері через завдання на тілесний контакт, цікаві пропозиції і варіанти дослідження тіла свого та партнера, елементи гри, несподіванок та приємних сюрпризів.

Усе це однозначно зміцнить ваші стосунки, додасть нових фарб і відтінків, яскравих емоцій та гострих відчуттів, пустощів і пестощів, можливо полоскоче і здивує, а можливо і відкриє вас одне одному по-новому.

Якщо ваші стосунки знаходяться якраз у так званому «цукерково-букетному періоді», або ж ви хочете його подовжити чи урізноманітнити, найперше вам на допомогу прийдуть Чекові книжки бажань для неї і для нього.

Це такі собі мімішні нагадування своїй половинці про особисті бажання з ноткою гумору. Потрібно лишень відкрити чекову книжку, вибрати з переліку запропонованих 12 бажань те, що імпонує на даний момент часу, вказати бажану дату, час і вручити чек коханому чи коханій.  

Родзинкою гри «Для тебе» є не лише виконання бажань, а й хвилююче очікування і приємне здивування від сюрпризів. Адже за допомогою двох конвертиків кожен буде не лише отримувати, а й самостійно готувати надзвичайні звичайності. Детальніше про ці ігри читайте тут.

Схожою за механікою та метою гри є «LOVE Фанти: Романтік», у якій на вас очікують 40 незвичайних завдань-сюрпризів різної складності. До кожного завдання необхідно готуватися, щоб його втілення в життя стало справжнім подарунком. Концепція гри направлена на красиве кохання та романтичні вчинки, створення сюрпризів у буденності.

Настільна гра «Іn love» для двох теж пропонує комплект карток на вибір, на яких вже позначені різноманітні завдання, що потрібно буде виконати кожному з гравців. Виконувати потрібно старанно, адже оцінювати завершеність завдання буде саме ваша половинка. Завдання дуже різноманітні. Наприклад, можна показати, як добре ви знаєте свою другу половинку, або ж похизуватися своєю спостережливістю, розказавши хто що робив 30 хвилин назад, а можливо, поговорите про особисте… Варіантів вдосталь!

Ще одна гра з надпростими правилами це «Правда або Діло: Для пар». Тут головне правило  розслабитися, бути чесним і розкутим. Це ніби гра-виклик, для себе і для своєї половинки, адже ви зможете поспілкуватися на навколосексуальні теми або втілити в життя якісь давні фантазії. Ви по черзі питаєте один одного: «Правда чи діло?» і витягуєте стік із тубуса. Відповідно, якщо обрали «правда» відповідаєте на питання з червоної сторони, наприклад: «Якби ти могла/міг вибирати найсексуальніше вбрання, що б це було?». Якщо обрали «Діло» виконуєте завдання на фіолетовій стороні, наприклад: «Виконай танець живота». Однозначно сумувати не буде часу.

Святкуєте День закоханих на гучній вечірці і вам зовсім не до розмов про особисте та усамітнення? У нас і для вашої компанії є щось особливе про любов! Адже існують любовно-настільні ігри з нотками інтиму і для вечірок, на яких варто нестримно веселитися, забувши про сором’язливість, комплекси та правила етикету.

На початку партії гри «Еродит»  всі учасники поділяються на команди і обирають колір фішки, якою будуть ходити (форма фішки та поле досить символічні і відповідають тематиці). По черзі, кидаючи кубик та витягуючи карту з колоди кольору грані кубика, що випала. Кожна колода відповідає за щось своє, наприклад рожеві карти «показати», жовті  «намалювати», а сині   «пояснити». Ще веселіше стає завдяки спеціальним картам «емоції», «дії» і «обережно, треш!». Озброївшись цим, у гравця є лишень хвилина, щоб пояснити загадане слово чи вираз своїй команді! Такий собі Еро-Аліас виходить.

Десь у цьому місці романтичні вечори починають плавно перетікати у ночі, і вже з елементами ігр трішки іншого характеру. Саме про ігри з більш інтимними нотками та завданнями, як то кажуть, «полуничку» - залишимо на десерт, для наступної публікації.

Тож не вагайтеся, починайте з початку — обирайте свою настільну гру!